0
Základní informace
2 hod
rodina
skupina
hra
Udělejte si skvělý den
Útěk z Alcatrazu koupit
Čachtická paní koupit
Bombardování Prahy koupit
Upíří hrobka koupit
Doupě neřesti koupit
Maphia koupit
Magický orloj koupit
Tajný experiment koupit
Doupě revoluce koupit
Strýček v ohrožení koupit
Trasa
TIP NA VÝLET

10 únikovek v Praze, které byste si měli zahrát

Vyrazte s rodinkou nebo partou kamarádů prověřit týmového ducha, zažít trochu dobrodružství i zábavy a hlavně potrápit mozkové závity.

SkvěléČesko.cz
7.10.2021
2 MIN ČTENÍ

Skvělá zpráva: máme pro vás 10 únikových her se slevou

Slevu 200 Kč a 500 Kč jsme už automaticky nastavili u všech her, takže nepotřebujete žádný speciální kód. :) A teď už k samotným únikovkám, které jsme rozdělili do několika kategorií pro snadnější výběr.

Únikové hry pro začátečníky a rodiny s dětmi

Chystáte se na svou první hru? Tyto únikovky jsou vhodné pro začátečníky, ale užijete si je i s rodinkou. Najdete v nich jednodušší úkoly, které vám pomohou se rychle zorientovat a pochopit princip únikových místností, takže se budou bavit i děti. Nechybí však i složité úkoly, které potrápí rodiče.

Vyrážíte s rodinou? Vyzkoušejte Útěk z Alcatrazu. Kdo by neznal jednu z nejpřísněji střežených věznic světa. Následujte Franka Morrise v jeho úniku z věznice Alcatraz a objevte jeho dávno zapomenutý příběh. Velmi pěknou hru se zajímavým koncem nabízí Magický orloj. Legenda se stala skutečností! Mistr Hanuš opravdu zastavil orloj a je jen na vás abyste ho opět oživili.

útěk z alcatrazu

Začínáte s únikovkama? Tak nahlédněte do časů uherské hraběnky - známé jako Čachtická paní a odhalte její zločiny nebo prožijte Bombardování Prahy na konci 2. světové války v reálném prostředí historického bunkru. Nelákají vás historická témata? Nasaďte si ochranné brýle a přijďte odhalit tajný experiment šíleného vědce Waltera, který touží po zničení celého světa.

bombardování prahy

Únikové hry pro zkušenější "únikáře"

Už máte za sebou několik her a hledáte pořádnou výzvu? Pak jsou pro vás tyto únikové místnosti jako dělané.

Upíří hrobka vás překvapí svou autentickou atmosférou v karlínském sklepení a množstvím šifer, které pěkně potrápí vaše mozkové závity. Do minulosti vás přenese únikovka Doupě revoluce, ve které musíte nalézt důležitý dokument dříve než do klubovny dorazí tajný agent StB, který dokument zabaví a zabrání tak pokračování revoluce. Při hře Strýček v ohrožení se ocitnete v pracovně strýce, která v sobě ukrývá několik technologických zpestření. Její obtížnost je dána poměrně velkým počtem úkolů v šibeničním časovém limitu 60 minut.

strýček v ohrožení

Pouze pro dospělé

Aneb únikové hry s hvězdičkou. :) Netradiční pojetí únikové hry s lechtivým podtextem nabízí Doupě neřesti. Elektronické šifry a předměty, které možná důvěrně znáte. A pokud neznáte, je třeba je vyzkoušet. Maphia vás vtáhne do příběhu hned ze začátku a to nejen nabízeným welcome drinkem. :) Troufnete si na špinavou prácičku pro mafiánského bosse?

doupě neřesti

Rezervujte si aktivity v okolí