0
Základní informace
2 hod
rodina
skupina
hra
Udělejte si skvělý den
Útěk z Alcatrazu koupit
Čachtická paní koupit
Bombardování Prahy koupit
Upíří hrobka koupit
Doupě neřesti koupit
Maphia koupit
Trasa
TIP NA VÝLET

6 únikovek v Praze, které stojí za to vyzkoušet

Vyrazte s rodinkou nebo partou kamarádů prověřit týmového ducha, zažít trochu dobrodružství i zábavy a hlavně potrápit mozkové závity.

SkvěléČesko.cz
7.10.2021
2 MIN ČTENÍ

Skvělá zpráva: máme pro vás 6 únikových her se slevou 200 Kč

Slevu jsme už automaticky nastavili, takže nepotřebujete žádný speciální kód. :) A teď už k samotným únikovkám, které jsme rozdělili do několika kategorií pro snadnější výběr.

Únikové hry pro začátečníky a rodiny s dětmi

Chystáte se na svou první hru? Tyto únikovky jsou vhodné pro začátečníky, ale užijete si je i s rodinkou. Najdete v nich jednodušší úkoly, které vám pomohou se rychle zorientovat a pochopit princip únikových místností, takže se budou bavit i děti. Nechybí však i složité úkoly, které potrápí rodiče.

Vyrážíte s rodinou? Vyzkoušejte Útěk z Alcatrazu. Kdo by neznal jednu z nepřísněji střežených věznic světa. Následujte Franka Morrise v jeho úniku z věznice Alcatraz a objevte jeho dávno zapomenutý příběh.

útěk z alcatrazu

Začínáte s únikovkama? Tak nahlédněte do časů uherské hraběnky - známé jako Čachtická paní a odhalte její zločiny nebo prožijte Bombardování Prahy na konci 2. světové války v reálném prostředí historického bunkru.


bombardování prahy

Únikové hry pro zkušenější "únikáře"

Už máte za sebou několik her a hledáte pořádnou výzvu? Pak je pro vás Upíří hrobka jako dělaná. Překvapí vás svou autentickou atmosférou v karlínském sklepení a množstvím šifer, které vás pěkně potrápí.

Pouze pro dospělé

Aneb únikové hry s hvězdičkou. :) Netradiční pojetí únikové hry s lechtivým podtextem nabízí Doupě neřesti. Elektronické šifry a předměty, které možná důvěrně znáte. A pokud neznáte, je třeba je vyzkoušet.

doupě neřesti

Maphia vás vtáhne do příběhu hned ze začátku a to nejen nabízeným welcome drinkem. :) Troufnete si na špinavou prácičku pro mafiánského bosse?

Rezervujte si aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek