0
Základní informace
CO PODNIKNOUT V SRPNU
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
adrenalin
dobrodružství
hra
netradiční
půjčovny
sport
Udělejte si skvělý den
Inspirujte se našimi tipy na letní aktivity:)
Trasa
TIP NA VÝLET

TOP 10 prázdninových aktivit

Léto ještě nekončí. Druhá polovina je před námi, tak si ji užijte na plné pecky. Inspirovat se můžete našimi tipy na 10 nejlepších srpnových aktivit.

SkvěléČesko.cz
30.7.2021
3 MIN ČTENÍ

Paddleboardy

Hit letošního léta - paddleboarding je skvělou vodní aktivitou, při které si můžete dát pořádně do těla a nebo se odreagovat poklidným proplouváním po vodní hladině. Velkou výhodou tohoto sportu je že, si ho můžete užít sami, s partnerem, s dětmi, ale klidně i s partičkou kamarádů.

Lanové parky

Z vody rovnou do "oblak". Lanové centra nabízí malé i velké překážky, na kterých se vyřádí děti i dospělí. Kromě klasického lezení můžete vyzkoušet i netradiční aktivity nabité adrenalinem, jako třeba obří houpačku nebo jízdu na zip line.

Outdoodové hry

outdoorové hry Máte rádi únikové a týmové hry? Pak vás tyto originální outdoorové hry nadchnou. Kombinují klasiké únikovky s venkovním prostředím. Vyzkoušíte hry s předem daným scénářem a místem nebo si troufnete na větší dobrodružství v podobě pátrání po nezvěstných, kdy hledáte své spoluhráče na neznámém místě?

Zábavní parky pro děti

Zabavit děti dá někdy pořádně zabrat. Proto jsme pro vás vybrali ty nejskvělejší parky, ve kterých se zabaví na celý den. Atrakce, zvířátka, průlezky a interaktivní programy i pro ty nejmenší. Stačí si jen vybrat. zábavní parky pro děti

Flyboard

flyboard Flyboarding si zamilují všichni nadšenci adrenalinových vodních sportů. Jeho ovládání není nijak složité. K dispozici je zkušený instuktor, takže si flyboarding skvěle užijí i děti od 8 let.

Via ferrata

Via ferrata neboli zabezpečná horolezecká trasa vám umožní dostat se na místa, kam by vylezli jen zkušení horolezci. Pod vedením zkušeného instruktora můžete v Česku zdolat hned několik ferrat. via ferrata

Zooparky a minizoo

minizoo Jsou sice malé, ale o to více kouzelné. Minizoo a zooparky vytváří svým zvířecím obyvatelům zázemí, které je co nejvíce podobné jejich přirozenému prostředí. A svým návštěvníkům nabízí úplně jiný pohled a přístup k nim.

Speleoferrata

Schovejte se na chvíli před sluníčkem. A kam jinam než do jeskyně. Sestoupíte 40 m hluboko a překonáte propasti, prolézačky a traverzy. Tak co, troufnete si? speleoferrata

Na kole po vodní hladině

kolo na vodě Ne, neděláme si legraci, opravdu existuje kolo, na kterém můžete jezdit po vodě. Přesvědčte se sami. :)

Vyrazte k vodě

Samozřejmě, ten nejoriginálnější tip na závěr. :) bazény a koupaliště
Rezervujte si aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek