0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Člověk vs. Pes - vyzkoušejte si bezpečně střet se psem

Člověk vs. Pes - vyzkoušejte si bezpečně střet se psem
4 FOTKY

JAKÉ TO JE, KDYŽ NA VÁS ZAÚTOČÍ PES? VYZKOUŠEJTE SI TO! Pouze 50 metrů a 3 sekundy náskok. Běžíš co můžeš, tvůj cíl je skoro na dosah, ale policejní pes je ti v patách. Adrenalin se ti vlévá do krve, neboť víš, že střet je nevyhnutelný a musí přijít každou chvíli. Celou dobu jsi věřil, že souboj dokážeš ustát, tvým protivníkem je však profesionál, mistr ve svém oboru. Postav se netradiční výzvě a ustůj střet s rozzuřeným psem!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Trenér kontrolující psa
  • Speciálně cvičený pes
  • Privátní organizátor
  • Ochranné vybavení

Popis aktivity

Dokážeš ustát střet s policejním psem?
Jedinečný adrenalinový zážitek, který se zaryje do vaší paměti.

DALŠÍ INFORMACE
Zážitek jednoznačně doporučujeme na rozlučky se svobodou a oslavy narozenin - napadení psem je perfektním překvapením pro ženicha či oslavence, na které jen tak nezapomene.

Tato aktivita je na poptávku - prosíme, abyste nás v případě zájmu kontaktovali alespoň týden předem.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Je to bezpečné?

Dostanete speciální oblek, který vás ochrání před kousnutím. Pes je profesionálně cvičený na zákus do daných míst, především do paží či nohou. Každopádně pro Vaši maximální bezpečnost dostanete i helmu. Po celou dobu akce navíc bude přítomen zkušený cvičitel.

Bolí to?

Oděv je opravdu odolný, a tak se psích čelistí nemusíte příliš bát. Jako při každém adrenalinovém zážitku existuje riziko zranění, každopádně zkušenosti máme nanejvýš s modřinami.

JAK TO PROBÍHÁ?
Vše začíná vysvětlením bezpečnostních pravidel. Poté si již první odvážlivec navléká ochranný oděv a následuje příprava na start. Úkolem je doběhnout na konec dráhy, což ale není vůbec snadný úkol. Po několika sekundách totiž psovod pouští nažhaveného pejska, který přesně ví, co má dělat.

Následně je to jen mezi tebou a psem. Nemusíš se bát, poslouchá svého pána jak hodinky, ten ho ale také musí chvíli nechat vychutnat si svou kořist!

Jaké to je když na Vás zaútočí pes?

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
netradiční
ČASOVÁ NÁROČNOST
45 minut - 1 hodina
| Recenze
4.7

Další aktivity v okolí