PŘIHLÁSIT SE
0
od 480
OBJEDNAT
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Český Krumlov - Boršov

5 FOTEK

Vyberte si nejvhodnější úsek pro Vás. U každého výletu Vás vyzvedneme na ubytování v domluveném čase, popřípadě nabízíme možnost zaparkovat Vaše auto u nás v tábořišti. Dopravu tam a zpět zajistíme. Poskytneme Vám instrukce a veškeré potřebné vybavení. Užijte si krásný den na Vltavě a poznejte krásy přírody z jiného úhlu. Řeka Vltava nabízí pro každého něco a s dostatkem času si tak můžete Váš výlet užít bez přílišného spěchu.

Levněji nebo za stejnou cenu
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Ohledně konkrétního času Vás bude kontaktovat provozovatel aktivity, se kterým se domluvíte
  • Děti do 3 let zdarma
  • Děti ve věku 3 - 5 let se slevou
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Parkování
  • Půjčení raftu
  • Doprava
  • Všechno potřebné příslušenství (pádlo, vesta, barel, ...)
Popis aktivity

Český Krumlov - Boršov

Klidnější, ale časově náročnější plavba, při které nepřijdete o středověkou krásu Českého Krumlova, protože vyplouvat budete nad městem z lokality Na Rechlích. V ranních hodinách Vás vyzvedneme a převezeme na místo spolu s loděmi. Na trase se nachází celkem 6 jezů. Hned první jez je na Rechlich,druhý Vás čeká hned po cca 10 minutách. Po splutí si užijete dechberoucí výhledy na historické centrum Českého Krumlova z trochu jiné perspektivy. Přímo v centru města splouváte jez Mrázkův mlýn pod kostelem Sv. Víta a turisty a vodáky oblíbený jez U jelení lávky, nacházející se přímo pod zámkem. Podél pivovaru pomalu opouštíte město. Přibližně 15 minut za městem po levé straně Vám doporučujeme kemp Tábor Pod Hvězdami. Načerpejte síly a ochutnejte speciality z grilu a udírny. Klidnější voda Vás po cca 3 hodinách donese do Zlaté Koruny, před kterou se nachází stejnojmenný jez. Odpočinout a občerstvit se můžete v kempu ve Zlaté Koruně. Čas můžete také využít k prohlídce Zlatokorunského kláštera – rozhodně stojí za návštěvu. Ze Zlaté Koruny Vás bude Vltava unášet skrze nádhernou přírodu CHKO Blanský les. Po dalších cca 3 hodinách plavby se nad Vámi otevře výhled na jednu z nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných zřícenin v Evropě, hrad Dívčí Kámen. Přibližně hodina plavby Vás pak dělí od jezu a občerstvení U Rybů, nedaleko Vás pak čeká poslední jez na této trase, jez Zátkův mlýn. Jako jediný v celém úseku není splavný a musí se přenést. Po přibližně 10 minutách jízdy uvidíte na levé straně kemp Poslední štace, kde už budete očekáváni a odvezeni spolu s loděmi zpět.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Objednejte si tuto aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
půjčovny
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
6 hodin - 8 hodin
Objednat aktivitu
Cena od: 480 Kč
VYBRAT VARIANTU
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek