0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Český Krumlov - Boršov

Český Krumlov - Boršov
5 FOTEK

Vyberte si nejvhodnější úsek pro Vás. U každého výletu Vás vyzvedneme na ubytování v domluveném čase, popřípadě nabízíme možnost zaparkovat Vaše auto u nás v tábořišti. Dopravu tam a zpět zajistíme. Poskytneme Vám instrukce a veškeré potřebné vybavení. Užijte si krásný den na Vltavě a poznejte krásy přírody z jiného úhlu. Řeka Vltava nabízí pro každého něco a s dostatkem času si tak můžete Váš výlet užít bez přílišného spěchu.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Ohledně konkrétního času Vás bude kontaktovat provozovatel aktivity, se kterým se domluvíte
  • Děti do 3 let zdarma
  • Děti ve věku 3 - 5 let se slevou
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Parkování
  • Půjčení raftu
  • Doprava
  • Všechno potřebné příslušenství (pádlo, vesta, barel, ...)
Popis aktivity

Český Krumlov - Boršov

Klidnější, ale časově náročnější plavba, při které nepřijdete o středověkou krásu Českého Krumlova, protože vyplouvat budete nad městem z lokality Na Rechlích. V ranních hodinách Vás vyzvedneme a převezeme na místo spolu s loděmi. Na trase se nachází celkem 6 jezů. Hned první jez je na Rechlich,druhý Vás čeká hned po cca 10 minutách. Po splutí si užijete dechberoucí výhledy na historické centrum Českého Krumlova z trochu jiné perspektivy. Přímo v centru města splouváte jez Mrázkův mlýn pod kostelem Sv. Víta a turisty a vodáky oblíbený jez U jelení lávky, nacházející se přímo pod zámkem. Podél pivovaru pomalu opouštíte město. Přibližně 15 minut za městem po levé straně Vám doporučujeme kemp Tábor Pod Hvězdami. Načerpejte síly a ochutnejte speciality z grilu a udírny. Klidnější voda Vás po cca 3 hodinách donese do Zlaté Koruny, před kterou se nachází stejnojmenný jez. Odpočinout a občerstvit se můžete v kempu ve Zlaté Koruně. Čas můžete také využít k prohlídce Zlatokorunského kláštera – rozhodně stojí za návštěvu. Ze Zlaté Koruny Vás bude Vltava unášet skrze nádhernou přírodu CHKO Blanský les. Po dalších cca 3 hodinách plavby se nad Vámi otevře výhled na jednu z nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných zřícenin v Evropě, hrad Dívčí Kámen. Přibližně hodina plavby Vás pak dělí od jezu a občerstvení U Rybů, nedaleko Vás pak čeká poslední jez na této trase, jez Zátkův mlýn. Jako jediný v celém úseku není splavný a musí se přenést. Po přibližně 10 minutách jízdy uvidíte na levé straně kemp Poslední štace, kde už budete očekáváni a odvezeni spolu s loděmi zpět.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Objednejte si tuto aktivitu
ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 14.8.2022
DOPOLEDNE
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
půjčovny
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
6 hodin - 8 hodin
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek