od 499
KOUPIT

Ochutnávka mezi sudy

ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK
7 FOTEK

Máte rádi víno? Přijeďte za námi na řízenou degustaci mezi sudy, kde poznáte tradiční výrobu vína v malém rodinném vinařství. Naučíme Vás poznávat vína řízeně kvašená oproti tradiční výrobě ze sudů. Ochutnávka probíhá ve starém sklepě a po celou dobu mezi sudy.

od 499
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
2 hodiny
VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
TYP AKTIVITY
kultura
vzdělávací
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

TRADICE MALÝCH SEDLÁKŮ POKRAČUJE

Jsme malé rodinné vinařství, kde se dědí tradiční výroba vína z otce na syna. V našem výrobním sklepě nás učil vinařit děda Antonín (1921), otec Pavel (1951) a nyní tady hospodaří Patrik (1973) a Pavel (1977) Komárkovi.

Jsme vinařství založené na tradici předků! Zdědili jsme vinice, sklep i vášeň k vínu! Neumíme hezké pohádky, vznešené příběhy, jen poctivou práci. Sveřepost a hrdost, to najdete u nás i v našem víně!

Víno se rodí ve vinici a tam je převaha poctivé, specializované, náročné ruční práce, kterou chceme ohodnotit. Víno, které vyrábíme, Vám nemusí chutnat po prvním doušku, ale abyste to co děláme pochopili, je třeba vydržet a s otevřenou myslí ochutnat i podruhé.

Vracíme se zpět, zpět ke kořenům!

V čem tkví podstata vína? U nás jednoznačně v tradici, kultuře a přírodním moku plném zdraví prospěšných látek. Víno pijeme proto, abychom se povznesli a ne abychom upadli.Chcete-li "ne-vinnou" Coca-Colu, nakupujte v supermarketech, chcete-li poctivé moravské víno, za kterým stojí náš "ksicht", jsme připraveni.

Provozní podmínky

Provozní řád je k dispozici na místě aktivity.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.