od 1 200
KOUPIT

Půjčení elektrokola

ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK
6 FOTEK

Objevte Krkonoše ze sedla elektrokola bez námahy. Elektrokolo je zkrátka příležitost, jak si užít krásy hor. Dejte si pauzu od každodenního spěchu. Aktivní pobyt v přírodě má prokazatelně dobré účinky na vaše zdraví i psychickou pohodu. Zábava, příroda, zdraví. To chcete!

od 1 200
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
9 hodin
VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
půjčovny
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
NEJBLIŽŠÍ DOSTUPNÉ TERMÍNY 24.6.2021
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

Popis aktivity

Půjčte si u nás elektrokola značky Apache, která jsou vyrobena zde u nás v Podkrkonoší. V naší půjčovně Vám můžeme nabídnout dospělá horská elektrokola APACHE MANITOU MX 16 Ah, dámská YAMKA MX 16 Ah a dětská elektrokola TATE E5.

Díky propracovanému systému asistence si připadáte jako při jízdě na běžném kole, ale šlapání vyžaduje mnohem méně námahy. Elektrokola vám zajistí pomoc až na 90 kilometrů jízdy ve vysokohorském terénu. Při projížďkách v podhůří Krkonoš, kde je terén méně náročný, je dojezd až 180 kilometrů. Elektrokola mažou rozdíly mezi trénovaným a netrénovaným cyklistou, je řešením i pro páry z nichž je jeden fyzicky méně zdatný a chce se druhému vyrovnat.

Půjčení na den = 8:30 - 18:00

MANITOU MX 16 AH

Oblíbený model horského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem. Kvalitní vzduchová vidlice, přesné desetirychlostní řazení i širokými ráfky opatřená 27,5" zapletená kola se postarají o to, abyste si jízdu terénem užili tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty.

YAMKA MX 16 AH

Oblíbený model dámského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem. Kvalitní vzduchová vidlice, přesné desetirychlostní řazení i širokými ráfky opatřená 27,5“ zapleteného kola se postarají o to, abyste si jízdu terénem užila tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty. Elegantní design je již jen příjemný bonusem.

TATE E5 27,5"

Dětské kolo s lehkým hliníkový rámem se sportovní geometrií, atraktivním designem a za pletenými koly o průměru 27,5". Výkonný pohonný systém Apache Power Silent se zapleteným elektromotorem Bafang. Kompatkní ​rámová baterie LG Li-Ion s kapacitou 10,4 Ah (374 Wh) a odpružená vidlice SR Suntour XCT HLO se zamykáním z korunky. ​Zajistí vašemu ditěti netradiční zažitek s vámi na kole po Krkonoších.

Provozní podmínky

Provozní podmínky jsou k dispozici v místě aktivity.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Vhodné pro děti i dospělé
  • Nelze bezplatně stornovat
ZAHRNUJE
  • Zapůjčení kola
Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Vhodné pro děti i dospělé
- Nelze bezplatně stornovat
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.