0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

VIP Včelí relax pro královnu / krále

VIP Včelí relax pro královnu / krále
1 FOTKA

Dovolte nám nabídnout Vám speciální Včelí relax v Apidomku, který nikdo v ČR nenabízí. Jedná se o dvouhodinový pobyt v Apidomku s apiterapeutickými procedurami. Apiterapie je léčba včelími produkty. Mezi včelí produkty používané k apiterapii patří med, vosk, pyl, mateří kašička, apilarnil, včelí jed, apichitosan, včelí vzduch, včelí energie - biopole, ovčelená voda, atd. Většina včelích produktů je silný antioxidant. Apiterapie se také praktikuje v tzv. Apidomku, což je místo, které obývají včelstva, ale jejich výletový otvor je mimo relaxaci pacienta. Tzn. že pacient využívá veškeré výhody spojené s blízkostí včel bez obav z pobodání.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
 • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Popis aktivity

Apiterapie

Je léčba včelími produkty. Mezi včelí produkty používané k apiterapii patří med, vosk, pyl, mateří kašička, apilarnil, včelí jed, apichitosan, včelí vzduch, včelí energie - biopole, ovčelená voda, atd. Většina včelích produktů je silný antioxidant. Apiterapie se také praktikuje v tzv. Apidomku, což je místo, které obývají včelstva, ale jejich výletový otvor je mimo relaxaci pacienta. Tzn. že pacient využívá veškeré výhody spojené s blízkostí včel bez obav z pobodání.

V rámci našeho speciálního Včelího relaxu využijete následující včelí produkty:

Med - má blahodárné očistné a revitalizující účinky. Má dezinfekční, protizánětlivé, regenrační, hydratační a výživné účinky na pokožku. Med se používá i na různá poranění kůže a kožní problémy, hojí se jím popáleniny, omrzliny, proleženiny, vysušená pokožka, popraskaná kůže či ekzémy. Med je také přírodní produkt vhodný pro detoxikaci, aktivaci a omlazení těla. Prospívá imunitnímu systému neboť dokáže z těla vyloučit toxické a škodlivé látky.

Propolis - je antivirotický, antibakteriální a antimykotický. Obsahuje flavonoidy – antioxidanty, vitamíny, minerály, železo, hořčík, měď, vápník, zinek, mangan, chrom, křemík, hliník, magnezium, balzámové látky, atd… Vdechování výparů propolisu pomáhá při prokrvení orgánů včetně mozku. Navozuje příjemnou relaxační pohodu a zbystřuje myšlení.

Biopole včel - harmonizuje naše tělo a aktivizuje samoozdravující procesy. Odbourává stres, deprese, umožňuje hlubokou relaxaci.

Úlový vzduch - používá se při léčbě bronchopulmorálních onemocnění, alergií, migrén, na posílení imunitního systému a celkovou relaxaci.

Ovčelenou vodu - stabilizuje zažívací systém, normalizuje hladinu cukru v krvi, pomáhá při relaxaci těla i duše.

A na co se můžete těšit:

1) 25 minut v Apisauně - naše Apisauna kombinuje léčivé účinky včelích produktů a infra sauny. Posiluje imunitní systém, podporuje krevní oběh, pečuje o Vaše klouby, svaly a pokožku, detoxikuje organismus. V zimním období příjemně prohřeje celé tělo a krásně Vás připraví na další relaxaci v podobě Apimasáže a ležení v biopoli včel.

2) 25 minut speciální apiterapeutická masáž - na výběr máte ze tří masáží zad, prosím uveďte v poznámce předem, jakou byste rádi

 • Apiterapeutická masáž Lomi Lomi - exotická Havajská procedura, perla mezi masážemi. Pomocí předloktí jemně masírujeme celé tělo a uvolňujeme různá napětí. Tato masáž má hlubokou relaxační schopnost. Jedná se o opravdu velmi luxusní masáž. Ve spojení s medovým olejem odbourává stres, únavu a napětí, harmonizuje psychickou i fyzickou rovinu těla. Navozuje pocit štěstí, klidu, pohody a odpočinku.
 • Apiterapieutická masáž Hot stone (lávové kameny) - exkluzivní relaxační masáž, která spojuje příjemné teplo prohřátím lávovými kameny a jemných technik masáže. Stymuluje lymfatický systém a krevní oběh. Má vysoce terapeutický, relaxační, uvolňující, detoxikační a regenerační účinek na celý organismus. Blahodárně působí na bolestivé klouby a svaly, páteř či revmatismus. Odbourává stres a nespavost. Ve spojení s medovým olejem přináší ještě více relaxace a blahodárných účinků pro Vaší pokožku.
 • Apiterapeutická Medová masáž - cílem exkluzivní medové masáže je relaxace - fyzická a psychická úleva od stresu, bolestí, chemického zatížení a zklidnění mysli. Medová masáž očistí pokožku od choroboplodných zárodků, prokrví ji, vyčistí zanesené póry a nastartuje ozdravné procesy. Detoxikační masáž na základě způsobu masírování odplavuje toxiny z hlubokého podkoží a z orgánů pod místem masáže. Zároveň pomáhá k rozproudění ozdravných procesů, rozproudění lymfy a přivádí živiny k jednotlivým orgánům.

3) 60 minut ležení v biopoli včel - na úlech - ležení na úlech aktivuje samoozdravné procesy, hluboce zrelaxuje celé Vaše tělo. Po jedné hodince se příjemně zbavíte stresu i depresí.

Po celou dobu Vám bude k dispozici ovčelená voda. Apidomek bude na celé dvě hodiny pouze Váš, nemůže se stát, že byste byli rušeni dalším klientem. Náš vyškolený personál (Certifikovaná apiterapeutka a majitelka farmy Bc. Andrea Novotná), se Vám bude plně věnovat.

Relaxace je určena pro jednu osobu. V případě, že byste měli zájem o společný zážitek s partnerem, kontaktujte nás.

Kontraindikace:

 • vysoké horečky, akutní infekční onemocnění
 • kožní onemocnění a otevřené rány
 • křečové žíly
 • vysoký krevní či oční tlak, srdeční onemocnění
 • žaludeční vředy,
 • nemocí kostí, zlomeniny
 • rakovina
 • alergie na pyl (je nuté udělat neprve test, lze ovšem aplikovat i alergikům)
 • těhotenství a děti do 10 let
ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Objednejte si tuto aktivitu
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
netradiční
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
2 hodiny
| Recenze
4.2
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek