0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Laser game Ústí - laserová přestřelka v Střekov aréně

Laser game Ústí - laserová přestřelka v Střekov aréně
7 FOTEK

Nezáleží na tom, kým jste. Nezáleží na tom, kolik vám je let. V laser game aréně zažije tu pravou zábavu opravdu každý! Přijďte se přesvědčit do největší laser game arény v Ústí nad Labem. Celá hra probíhá v temném prostředí vybaveném tou nejmodernější technologií, kdy naráz může hrát 16 hráčů. Vše za doprovodu zvukových a světelných efektů, které vás na několik minut vytrhnou z reality a probudí ve vás bojovníky, kde nakonec vyhraje ten nejrychlejší a nejchytřejší. Vybírejte si z desítek různých herních módů.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Doporučujeme si rezervovat 3 až 4 hry
  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Hra - 15 min
  • vybavení pro hru
  • proškolení
Popis aktivity

Základní pravidla laser game

Ještě před tím, než se otevřou dveře do laser game arény a začne velký boj, je každý z hráčů vybaven svou vlastní čelenkou a zbraní. Každá zbraň je vybavena čidlem a tyto čidla naleznete také na čelence. A právě to jsou místa, která se Vaši protihráči budou snažit po celý čas hry zasáhnout. Pokud se jim to podaří, Vaše čelenka se rozsvítí a budete na chvíli vyřazen ze hry. Po tuto dobu nemůžete být znovu zasažen a získáte tak čas na útěk. Po uplynutí 7 sekund se však čelenka znova aktivuje a Vy se můžete vydat pro sladkou pomstu! Můžete mít nastavený herní systém ale i tak, že pro oživení hráče po zásahu se musíte dojít oživit na svojí základnu. Možnosti nastavení hry jsou nepřeberné a na hráčích záleží jaký typ scénáře budou chtít hrát.

Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky Vám bude k dispozici hned po hře na baru. Dozvíte se nejen, kdo byl z Vaší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo kolik vystřílel munice a s jakou přesností.
Laser Game Aréna METRO Ústí je také ideální pro různé oslavy a také pro firemní akce - teambuilding.

Před každou hrou budete zaškoleni naším personálem, který Vám vysvětlí veškerá pravidla, abyste byli dobře připraveni na tuhý boj. Jedna hra obvykle trvá 15 minut čistého času. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po 15-ti minutovém běhání, kdy Vám jde o "život" a kdy se vám bude chtít každý z kamarádů mstít za všechny minulé neshody 🙂 Ne nadarmo říkáme, že je dobré si brát náhradní tričko a věřte, že se na konci bude hodit.

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
hra
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
15 minut
| Recenze
4.2
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek