0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Tenis - krytý kurt v hale

Tenis - krytý kurt v hale
8 FOTEK

Přijďte si zahrát tenis na některý z našich kurtů. V RelaxEasy pro Vás máme 3 antukové dvorce se špičkovým povrchem a 1 hard kurt v hale.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Pro hru na antuce je vyžadována speciální obuv
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Pronájem kurtu na 60 min
  • šatnu
  • sprchy
CENA NEZAHRNUJE
  • Zapůjčení rakety - 50 Kč na místě
Popis aktivity

RAKETOVÉ SPORTY V RELAX EASY SPORTZONE


Raketa, pálka, košíček, squashová podivnost, pingpongový míček či tenisák, to všechno si u nás můžete osahat, omlátit, trefovat a střílet s tím dle libosti do míst, které vám dají body, radost a vášeň pro hru. Naše kurty, stoly a sítě jsou tu jen pro vaše potěšení a vydrží všechnu vaši zlost, radost i vaše vítězství. Odejdete zpocení, udolaní, zlomení, ale již ve sprchách či u dobře natočeného piva pocítíte radost z dobře stráveného času na našich čtyřech tenisových a dvou squashových kurtech, či za pingpongovými stoly.

Pro hru na antuce je vyžadována speciální obuv.

Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech a společné hodnocení jejich výkonů u sklenky čehokoliv, či letní zahrádka s příjemným klidem a výhledem na tenis. Doufáme, že budete u nás spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tenis je velmi elegantní míčová hra, kterou mohou hrát dva nebo čtyři hráči. Ke hře je zapotřebí tenisová raketa, míček, tenisový dvorec a tenisová síť. Hráči tenisu mohou být jakéhokoliv věku, výšky, váhy či pohlaví. Avšak na profesionální úrovni hrají muži a ženy zvlášť, výjimku však tvoří turnaje, kde proti sobě ve čtyřhře nastoupí muž i žena na každé straně. Této čtyřhře se říká "smíšená čtyřhra" nebo „mix“. Hlavním úkolem je co nejlépe vrátit míč na soupeřovu polovinu dvorce tak, aby ho soupeř vůbec nezahrál či nedoběhl, případně aby mu vrácení míče dělalo potíže. Ve srovnání s jinými sporty se tenis hraje se střední intenzitou. Zápas může trvat desítky minut, ale taky klidně několik hodin. Při tenisové hře se rozvíjí vůle, cílevědomost, rychlý odhad situace, spoléhání na svoji fyzickou připravenost, taktické myšlení, schopnost dlouhého soustředění a hlavně vnitřní klid.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 4 hodiny
| Recenze
4.6
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek