0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Squash v RelaxEasy Sportzone

Squash v RelaxEasy Sportzone
1 FOTKA

Přijďte si zahrát squash do naší haly. V RelaxEasy pro Vás máme stále připravené 2 kurty Holmann USA -Texas se vzduchotechnikou.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Pro hru je nutná sálová obuv s bílou podrážkou
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Pronájem kurtu na 60 min
  • šatnu
  • sprchy
CENA NEZAHRNUJE
  • Zapůjčení rakety - 50 Kč na místě
Popis aktivity

RAKETOVÉ SPORTY V RELAX EASY SPORTZONE


Raketa, pálka, košíček, squashová podivnost, pingpongový míček či tenisák, to všechno si u nás můžete osahat, omlátit, trefovat a střílet s tím dle libosti do míst, které vám dají body, radost a vášeň pro hru. Naše kurty, stoly a sítě jsou tu jen pro vaše potěšení a vydrží všechnu vaši zlost, radost i vaše vítězství. Odejdete zpocení, udolaní, zlomení, ale již ve sprchách či u dobře natočeného piva pocítíte radost z dobře stráveného času na našich čtyřech tenisových a dvou squashových kurtech, či za pingpongovými stoly.

Pro hru na antuce je vyžadována speciální obuv.

Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech a společné hodnocení jejich výkonů u sklenky čehokoliv, či letní zahrádka s příjemným klidem a výhledem na tenis. Doufáme, že budete u nás spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.

Squash

Samotná hra začíná podáním, které se provádí z malého čtverce na hřišti, ve kterém musí hráč stát alespoň jednou nohou. Hráč, který podává poprvé (ve hře nebo po ztrátě), si může vybrat, zda se bude podávat z levé, nebo pravé strany. Pokud však podává vícekrát v řadě, musí strany při každém podání střídat. Při podání si hráč míček rukou nebo raketou nadhodí a odpálí ho na přední stěnu mezi prostřední dělicí čáru a vrchní autovou čáru. Míček (pokud ho neodpálí přijímající volejem) musí po odrazu z přední stěny dopadnout do většího protilehlého obdélníku, než stojí podávající. Než míček dopadne, může se odrazit i o další stěny.

Poté, co bylo provedeno dobré podání, se hráči střídají v úderech, dokud jeden nestihne odpálit míček nebo jej odpálí nesprávně nebo se dopustí jiného přestupku. Při hře se míček může libovolně odrážet od stěn s jakýmkoliv počtem dotyků, vždy se však musí dotknout čelní stěny. Může však jenom jednou dopadnout na zem. Dále se po odpálení míček nesmí dotknout země dříve než přední stěny.

Pokud nechceme ztrácet body, musí se nám odehrané údery „vejít“ do hřiště, přičemž čára je ve squashi špatný míč. Na přední stěně se míček nesmí dostat na nebo pod nejnižší čáru a na nebo nad nejvyšší čáru. Na zadní stěně a bočních stěnách se míček nesmí dostat na nebo nad vrchní čáry, popřípadě do vrchní sítě. Pokud při hře hráč nezasáhne míček, může učinit opakované pokusy o jeho zasažení.

Při zahájení druhého a každého následujícího gamu podává jako první vítěz předchozího gamu.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 4 hodiny
Na místě od 125
Při on-line rezervaci od
118 Kč
REZERVOVAT TERMÍN
| Recenze
5.0
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek