0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

S-Badminton v RelaxEasy Sportzone

S-Badminton v RelaxEasy Sportzone
1 FOTKA

Chcete si zahrát S-badminton? Jedná se jednoduše o badminton hraný na squashovém kurtu, jehož stěny tedy zároveň ohraničují i rozměry hřiště pro S-badminton. V RelaxEasy nabízíme možnost využití 2 Squashových kurtů pro badminton.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Pro hru je nutná sálová obuv s bílou podrážkou
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Pronájem kurtu na 60 min
  • šatnu
  • sprchy
CENA NEZAHRNUJE
  • Zapůjčení rakety - 50 Kč na místě
Popis aktivity

RAKETOVÉ SPORTY V RELAX EASY SPORTZONE


Raketa, pálka, košíček, squashová podivnost, pingpongový míček či tenisák, to všechno si u nás můžete osahat, omlátit, trefovat a střílet s tím dle libosti do míst, které vám dají body, radost a vášeň pro hru. Naše kurty, stoly a sítě jsou tu jen pro vaše potěšení a vydrží všechnu vaši zlost, radost i vaše vítězství. Odejdete zpocení, udolaní, zlomení, ale již ve sprchách či u dobře natočeného piva pocítíte radost z dobře stráveného času na našich čtyřech tenisových a dvou squashových kurtech, či za pingpongovými stoly.

Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech a společné hodnocení jejich výkonů u sklenky čehokoliv, či letní zahrádka s příjemným klidem a výhledem na tenis. Doufáme, že budete u nás spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.

S - Badminton

Jedná se jednoduše o badminton hraný na squashovém kurtu, jehož stěny tedy zároveň ohraničují i rozměry hriště pro S-badminton. U klasického badmintonu hráč nikdy nepřekračuje postranní čáry, ale využívá pouze vnitřního prostoru kurtu, a tak nejsou hře stěny kurtu na škodu. Stejně jako u klasického badmintonu zahrání míče za čáru, u S-badmintonu se dotek míče stěny považuje za aut.

Pro naprostou většinu neprofesionálních hráčů jsou také plně vyhovující o něco málo zmenšené rozměry S-badmintonového kurtu. Pokročilejší hráči zase ocenění rychlejší dynamiku hry a lepší orientaci v prostoru.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 4 hodiny
| Recenze
4.6
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek