0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Fotografický workshop - Hoří, má panenko!

Fotografický workshop - Hoří, má panenko!
7 FOTEK

Vytvoř originální fotografie, které jen tak někdo mít nebude! Hoří, má panenko je reakcí na přání účastníků úspěšné akce Erotično v pivováru o podobně koncipovaný workshop. Tentokrát se ovšem sexy modelky nebudou pohybovat v kulisách Černokosteleckého pivováru a jeho pivovarského muzea ale mezi moderní i historickou hasičskou technikou. A logicky tak i mezi ohněm a vodou. Živly - podobně jako žena - nezkrotnými, neovladatelnými a mnohdy ničivými. Stejně tak ale magickými a fotogenickými. Nápady na zcela originální fotografie se jenom nabízejí...

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Vhodné pro pokročilé fotografy
  • Lze bezplatně stornovat do 10 dní před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Program workshopu - focení, editování
  • Modelky
CENA NEZAHRNUJE
  • Fotoaparát, objektivy, baterie s nabíječkou, paměťové karty, čtečku na transfer fotografií
  • Notebook s editačním programem Lightroom a Adobe Photoshop, případně tablet
  • Ubytování
Popis aktivity

Hoří, má panenko je reakcí na přání účastníků úspěšné akce Erotično v pivováru o podobně koncipovaný workshop. Tentokrát se ovšem sexy modelky nebudou pohybovat v kulisách Černokosteleckého pivováru a jeho pivovarského muzea ale mezi moderní i historickou hasičskou technikou. A logicky tak i mezi ohněm a vodou. Živly - podobně jako žena - nezkrotnými, neovladatelnými a mnohdy ničivými. Stejně tak ale magickými a fotogenickými. Nápady na zcela originální fotografie se jenom nabízejí...

Stejně jako na všech svých workshopech seznámím na úvod začátečníky s jednoduššími i pokročilejšími způsoby svícení v daných podmínkách a prostředí, včetně správného „míchání“ přirozeného denního a zábleskového světla.

Zatímco pokročilejší fotografové se mohou rovnou pustit do realizací svých nápadů, méně zkušené účastníky ještě upozorním na důležité věci v pózování, komunikaci s modelkou i celkovém aranžmá snímku.

Tím ale má role nekončí, protože v průběhu celého dne - kdy bude mít každý dost a dost času využít záblesková světla zapůjčená od společnosti Fomei k realizaci vlastních nápadů - jsem společně se svým asistentem plně k dispozici jak radou, tak konzultací a pomocí se svícením, pózou i hodnocením pořízené fotografie.

Pořízením fotografií práce fotografa dnes zdaleka nekončí. Dopoledne Vám předvedu své workflow, které práci maximálně zefektivní.V případě zájmu si budou moci účastníci v nedělní části dotáhnout své fotografie k dokonalosti a vracet se tak domů s hotovými snímky. Předvedu Vám známou i méně známou úpravu tělesných proporcí a korekcí pleti ale i další tajemství retušovacích technik, používaných v glamour fotografii. V odpolední části pak budete moci za dobré paměti aplikovat nabyté vědomosti na svých fotografiích, kdy Vám budu opět se svým asistentem plně k dispozici radou, tak i pomocí.

Využij profesionální produkce k vlastní sebeprezentaci!

Program:

9:00 příjezd a registrace účastníků (možnost příjezdu a zajištění ubytování již od pátku)
9:30 oficiální zahájení workshopu, seznámení s lokalitou, vizážistkou, stylistkou a modelkami...
10:00 seznámení se světelnou technikou FOMEI, která bude všem účastníkům během workshopu k dispozici, - ukázky svícení, komunikace s modelkou a pózování
11:00 – 18:00 praktická část – každý fotograf bude mít svých 45 minut na samostatnou tvorbu s každou z přítomných modelek - oběd průběžně (není zahrnut v ceně workshopu)
18:00 oficiální ukončení workshopu
19:00 společná večeře

Komu je workshop určen:

Workshop je určen všem nadšencům a příznivcům glamour fotografie a aktu, kteří se chtějí buď zdokonalit a rozšířit si své vědomosti a zkušenosti, či využít profesionální produkce, stylingu, vizáže a zkušených modelek k pořízení špičkových fotografií. Svou úrovní je určen od zapálených pokročilých amatérů, kteří umí ovládat svůj fotoaparát a znají základní fotografické pojmy (čas, clona, ISO, hloubka ostrosti, expoziční režimy apd.) až po pokročilé fotografy, kteří si chtějí obohatit své portfolio.

Co s sebou:

Fotoaparát, objektivy, baterie s nabíječkou, paměťové karty, čtečku na transfer fotografií. vlastní notebook s editačním programem Lightroom a Adobe Photoshop, případně tablet.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Objednejte si tuto aktivitu
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 10 dní před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
8 hodin
Informace k pobočce

Konkrétní adresa workshopu Vám bude zaslána provozovatelem.

| Recenze
5.0
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek