0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Saunový svět v Sauna Central - ráj pro odpočinek

Saunový svět v Sauna Central - ráj pro odpočinek
7 FOTEK

Dopřejte si relax a načerpejte energii. Saunové centrum zkrášlené živými mechy vytváří jedinečnou atmosféru klidu a míru. Na co se můžete těšit v saunovém světě? V Sauna Central najdete několik druhů saun, potěšeni budou příznivci jak vyšších, tak nižších teplot. Samozřejmostí je klasická finská sauna, ve které se teplota pohybuje okolo 90–95 °C. Příjemných cca 45 - 55 °C nabízí infrasauna, ve které je díky nižší teplotě možné pobýt klidně až půl hodiny. Nechybí ani pára s vysokou vlhkostí vzduchu a teplotou 40–55 °C, ani aromaterapie v bylinkové sauně.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Děti od 12 let
  • Lze bezplatně stornovat do 1 hodiny před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Vstup do saunového světa na zvolenou dobu
  • V ceně vstupu je zahrnuto zapůjčení 1 osušky a 1 prostěradla.
  • Ke každému vstupu 15 min. navíc na šatnu.
  • Ke každému vstupu do wellness v HAPPY HOURS získáte navíc 30 min ZDARMA.
CENA NEZAHRNUJE
  • Čas, který strávíte ve wellness navíc se počítá po minutách
Popis aktivity

RÁJ PRO ODPOČINEK

V přízemí se můžete zrelaxovat hned v několika saunách (herbal sauna, finská, infrasauna, ceremoniální sauna), v páře, ochlazovacím bazénku a odpočinkové místnosti.

Klasická finská sauna

Finská sauna je určena především pro milovníky vysokých teplot. Saunováním se posilují obranné schopnosti organizmu a tělo pak lépe odolává vlivu různých onemocnění. Saunování doporučujeme opakovat třikrát po sobě a to vždy max. na 15 minut . V našich Finských saunách se teplota pohybuje okolo 80 – 100°C.

Infra sauna

Infra sauna je určena pro ty, kteří špatně snáší vysoké teploty klasických saun. Infra červené paprsky prostupují lidskou pokožkou hlouběji do tkání, které přímo zevnitř prohřívají a tím přispívají k relaxaci a uvolnění celého těla. V infra sauně se pohybuje teplota jen kolem 60°C, díky tomu se můžete saunovat až 30 minut a není nutné cyklus opakovat. Tělo se zbaví toxinů, které organismus zatěžují a zanášejí.

Herbal sauna

Bylinková sauna kombinuje prospěšnost aromaterapie s výhodami sauny. Čich velmi intenzivně ovlivňuje naše emoce a posiluje tak požitek ze saunování. Je napojený přímo na mozek, a tak jsou spojené výhody sauny a bylinek účinnější. Přijďte se k nám o blahodárných účincích přesvědčit na vlastní kůži.

Pára

Parní lázně se běžně aplikují jako podpůrný prostředek při léčbě astmatu, dýchacích onemocněních, revmatismu, chrapotu, svalových onemocněních a poruch prokrvení. Parní lázně celkově stimulují celý organismus. V naší páře máme teplotu 40-55°C s vysokou vlhkost vzduchu.

Třešničkou na dortu je ceremoniální sauna, ve které každý týden probíhají ceremoniály s těmi nejlepšími saunéry. To z akcí není všechno, stejně často se tu konají i peelingové procedury v již zmíněné páře.

O ochlazování se postará speciální ledová vířivka nebo sprchy, z nichž některé jsou pro větší soukromí zavírací. Za zmínku stojí také odpočívárna. Její interiér lahodí oku – na jedné straně má krb, na druhé pak akvárium, a tak přímo vybízí k tomu, aby se tu návštěvníci mezi nebo po saunování natáhli a vyčistili si hlavu.

Romantiky potěší možnost pronájmu privátního wellness. Toto místo je jako stvořené pro oslavu narozenin či výročí, disponuje totiž saunou, vířivkou, minibarem a odpočinkovým koutem.

KAPACITA A TEPLOTY JEDNOTLIVÝCH SAUN

Finská sauna - 90-95 C / Maximální počet osob 20
Infra sauna - 45-55 C / Maximální počet osob 5
Herbal sauna - 70-75 C / Maximální počet osob 10
Pára – vlhkost 100% / Maximální počet osob 10
Ceremoniální Finská sauna 85-90 C / Maximální počet osob 40

CHILL BAR - DOBIJTE SE PO SAUNOVÁNÍ

Chill bar je oázou klidu přímu v srdci Sauna Central. Najdete zde nejen příjemné místo k posezení, ale i občerstvení jako domací limonády, fresh juices, šumivá vína nebo vodní dýmky.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Objednejte si tuto aktivitu
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 7.8.2022
DOPOLEDNE
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 hodinu před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
90 minut - 2 hodiny
Informace k pobočce

GPS: 50°04'44.7"N 14°25'37.0"E TRAM: Zastávka Václavské náměstí, Spoje č: 14, 3, 6, 9, 24, 5, 1, 25 METRO: Zastávka Muzeum/ metro A,C Zastávka Můstek/ metro A,B

| Recenze
4.8
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek