0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Masáže ve studiu Santé

Masáže ve studiu Santé
6 FOTEK

V našem centru Masáže Praha vám již mnoho let poskytujeme klasické masáže spolu s rehabilitací, aromaterapeutické nebo antimigrenózní masáže, reflexní terapie, manuální lymfodrenáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, medové masáže či indické masáže hlavy a mnohé další služby.

Levněji nebo za stejnou cenu
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
Popis aktivity

Typy procedur
Pokud si nejste jisti výběrem a nevíte, která z technik je pro Vás ta pravá, nabízíme zde stručný přehled těch nejpodstatnějších.

Pro zdraví
Tyto procedury využívají naši klienti hlavně v případech bolestí, kdy potřebují odblokovat určitá spasma, rozmasírovat ztuhlé svalstvo nebo jinak uvolnit postižené části těla.

Reflexní terapie
Nevěřili byste, že masáží malých plošek na Vašich chodidlech lze harmonizovat celé Vaše vnitřní prostředí, detoxikovat tělo a dokonce diagnostikovat stav Vašich orgánů? Ty jsou totiž zobrazeny právě na chodidlech každého z nás a v našem studiu Sante - Masáže Praha se nejen ve Vašich chodidlech celkem dobře vyznáme…

Lymfatická masáž
Máte oteklé nohy, křečové žíly nebo Vás trápí celulitida nebo pociťujete tlak a tíhu v horních či dolních končetinách? Zaznamenali jste zvýšenou únavu, případně jste více náchylní k infekčním chorobám? Jste v rekonvalescenci po operaci nebo prostě jen potřebujete zregenerovat celý organismus a k tomu byste chtěli mít pevnější, štíhlejší a hladší nohy? Na všechny tyto problémy Vám v našem studiu Sante - Masáže Praha pomůže správně provedená lymfatická masáž.

Antimigrenózní masáž
Nejen na migrenózní bolesti hlavy je zaměřena antimigrenózní masáž, ačkoli právě migréna je problém, kterým trpí stále více lidí. Kromě dokonalého uvolnění krční páteře, masáže šíjových svalů, ale i svalů na hlavě, se při ní uvolňují i stresem a urputnými bolestmi stažené mimické svaly. Pokud klient dochází na terapii pravidelně, jednotlivé ataky migrény se oddálí nebo se alespoň zmírní jejich průběh.

Klasická masáž a rehabilitace
Základem správně zvolené masáže je dokonalá diagnostika. Kromě masáže pak vybereme také jednu z rehabilitačních technik, jako jsou mobilizace páteře či kloubů nebo např. postizometrická relaxace. Problém pak pomůže dořešit vhodné cvičení, které Vás pečlivě naučíme.

Manuální lymfatická drenáž
V našem centru Masáže Praha nabízíme i manuální lymfatickou lymfodrenáž. Manuální lymfatická drenáž je jemná masážní technika, při které speciálními hmaty popoháníme lymfu, jejíž drobné cévy jsou ukryty pod kůží. Tím zlepšujeme její průtok mízním systémem. Jelikož pomocí lymfatického systému se naše tělo zbavuje škodlivin, je tato masáž vynikající prostředek při preventivní detoxikaci organismu, ošetřuje tak otoky, celulitidu, jizvičky, ale také pomáhá při migréně či křečových žilách.

Pro relaxaci
Tento druh masáží nabízíme našim klientům, kteří k nám přicházejí čistě za relaxací a oproštěním se od běžných problémů všedního života a nezřídka v našem salonu Masáže Praha a pod našimi doteky usínají…

Aromaterapeutická masáž
Aromaterapeutická masáž patří mezi procedury pro dokonalou relaxaci, psychické, ale i fyzické uvolnění, či odplavení stresu. Zkušené ruce terapeuta, léta praxe a dokonalé souznění s klientem... k tomu citlivý výběr rostlinného oleje i jednotlivých aromatických silic, podle Vašeho fyzického stavu a psychického naladění pak utvoří skládanku dokonalého aromaterapeutického i masážního působení na klienta, na Vás...

Masáž lávovými kameny h4
Chcete zažít skutečnou relaxaci? Vyzkoušejte masáž lávovými kameny. Jde o exotiku spojenou s prohřátím celého těla pomocí v horké vodě zahřátých kamenů lávového původu. Ty pokládáme na akupresurní body Vašich meridiánových drah. Kameny se nechají se určitou dobu působit a poté je jejich hladkým povrchem masírováno celé tělo.

Čokoládová masáž
Máte rádi čokoládu? Cítíte se unaveni a potřebujete dodat tělu nějaký neškodný dopink? Vyzkoušejte čokoládovou masáž v našem studiu Sante - Masáže Praha. Podobně jako v kávě kofein je v kakau látka zvaná theobromin, s velice podobnými účinky. Podporuje krevní zásobení a látkovou výměnu, dochází tedy k maximálnímu prokrvení a detoxikaci. Tato vlastnost se využívá zejména např. u anticelulitidní masáže.

Medová masáž
V čem spočívá především léčivá síla medové masáže? Je to především v silné detoxikaci organizmu. Ta je tak silná, že ji v salonu Masáže Praha nedoporučujeme ani těhotným ženám. Všechny škodliviny, které jsme si za život nastřádali z potravin, špatného životního prostředí, z léků nám medová masáž pomůže vyplavit spolu s vyplavením choroboplodných zárodků, prokrvením pokožky a vyčištěním pórů. Z toho vyplývá, jak úžasné účinky má procedura na pleť, ale i na celkovou revitalizaci organizmu.

Indická masáž hlavy
Jak probíhá skutečná indická masáž Champi? V Indii Vás přímo na ulici posadí masér na svou židličku a pokud souhlasíte, začne Vám masér masírovat ramena, šíji, hlavu… a to bez oleje, bez svlékání. Relaxace po cestě z práce domů. U nás, v salónu Masáže Praha si takovou masáž můžete dopřát v teple, v tichu a klidu bez pouličního ruchu.

Cvičení
Cvičením si udržujeme dobrou kondici, veselou mysl a optimistický pohled na svět kolem a náš vlastní život. Máme radost, když z našeho salonu Masáže Praha odcházíte uvolnění a v dobré náladě, proto si s Vámi rádi zacvičíme…

Dornova metoda
V současnosti se již od manipulačních technik ustupuje a přechází se na šetrnější, mobilizační techniky, kam patří i Dornova metoda. U těchto technik je napravování kloubů a obratlů postupné, je věnován dostatečný prostor regeneraci měkkých tkání, což predikuje trvalejší nebo přímo trvalý efekt napravení. Dornova masáž je v našem studiu Masáže Praha manuální celostní terapií, kdy se klouby a obratle uvádějí do správné polohy za aktivní účasti ošetřovaného.

Rehabilitační cvičení
V našem studiu Masáže-Praha pro Vás připravíme rehabilitační cvičení přímo na míru a rádi Vám poradíme jak případně zcela změnit pohybový režim, ale i životní styl, který Vás zbaví nejen bolestí zad, ale odstraní i případné jiné zdravotní potíže, které jsou s původním stylem spojené a jak sami časem poznáte, cvičení bude mít dobrý vliv i na Vaši psychiku.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 minuty před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
Informace k pobočce

Roh s ulicí Perunova u ČSOB v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad.

Objednat aktivitu
Cena od: 300 Kč
VYBRAT VARIANTU
Pro dotazy k této aktivitě nás kontaktujte:
+420 606 039 217
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek