od 1 200
KOUPIT

Aromaterapeutická masáž

ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY
11 FOTEK

V našem centru Masáže Praha vám již mnoho let poskytujeme klasické masáže spolu s rehabilitací, aromaterapeutické nebo antimigrenózní masáže, reflexní terapie, manuální lymfodrenáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, medové masáže či indické masáže hlavy a mnohé další služby.

od 1 200
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
90 minut - 2 hodiny
VHODNÉ PRO
jednotlivec
TYP AKTIVITY
wellness
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

Holistická aromaterapie je přirozená terapie a umění léčby, využívající esenciálních olejů extrahovaných z aromatických rostlin. Obnovuje rovnováhu a léčí mysl, ducha i tělo. Protože jde především o terapii založenou na tělesném kontaktu, dokáže aromaterapeutická masáž účinně skloubit hluboké fyziologické účinky s psychologickým vlivem esenciálních olejů na mysl a emoce.

Aromaterapeutická masáž je zcela jistě nejpříjemnější metoda aromaterapie sloužící k obnovení zdraví a dobrého pocitu. Aromaterapeutickou masáží se dosahuje nejtrvalejšího účinku, protože jsou oleje aplikovány přímo na kůži. Jejich vstřebání a transport do krevního oběhu trvá cca 30 minut, v organismu pak působí několik hodin, než jsou vyloučeny plícemi, pokožkou a močí.

Aromaterapeutická masáž - jak působí?
Třebaže existuje řada metod léčby a aplikace, esenciální oleje se nejčastěji používají při aromaterapeutických masážích, kdy se oleje rozpustí v rostlinné bázi a aplikují se přímo na pokožku. Oleje se pokožkou vstřebávají, přecházejí do krevního oběhu a ten je roznáší do všech částí našeho těla. Éterické oleje mohou ovlivnit naše tělo na několik hodin, dnů či týdnů, podle celkové kondice a stavu člověka, ačkoliv trvá přibližně 30 minut, než se plně absorbují do organismu a poté se za několik hodin vyloučí z těla ven.

Aromaterapeutická masáž
Při aromaterapeutické masáži se kombinují dva nejzákladnější a nejprimitivnější pocity – dotyk a čich k terapeuticky prospěšné léčbě. Vůně na nás působí přímo prostřednictvím psychiky, jde o zvlášť emotivní pocit s přímou vazbou na mozek a centrální nervový systém. Vůně stimuluje nervové buňky a vysílá elektronické signály do limbického systému mozku. Vůně má hluboký účinek na dlouhodobou i krátkodobou paměť a city a ovlivňuje nás i v době, kdy si tento účinek neuvědomujeme.

Aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a esenciálními oleji představuje dokonalý zážitek harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Během aromaterapeutické masáže je klient zvolna uveden do stavu hluboké relaxace, někdy je tento stav přirovnáván k meditaci. Dochází ke snížení mozkové frekvence na hladinu, ve které je naše tělo schopno samo regenerovat.

Při aromaterapeutické masáži dochází tedy k redukci únavy, napětí a stresu a masáž se tak stává významným pomocníkem pro udržení či navrácení zdraví a kondice.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravnou složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích různého původu – např. svalové, kloubní bolesti, bolesti hlavy, migrény. Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při somatických obtížích.

Pomáhá rozproudit tok lymfy, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle.

Díky kvalitním rostlinným olejům, které se při aromaterapeutické masáži používají, dochází k regeneraci pokožky celého těla.

Pojďte spolu s námi vnímat aromaterapeutickou masáž jako dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy a napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá tak předcházet nemocem.

Aromaterapeutická masáž - základní kontraindikace

  • Akutní zánětlivá a virová onemocnění
  • Žilní onemocnění
  • První trimest těhotenství
  • Nádorová onemocnění
Provozní podmínky

S provozními podmínky je každý klient seznámen na místě.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním
Informace k pobočce

Roh s ulicí Perunova u ČSOB v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad.

Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.