od 800
KOUPIT

Masáže pro těhotné

ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY
11 FOTEK

V našem centru Masáže Praha vám již mnoho let poskytujeme klasické masáže spolu s rehabilitací, aromaterapeutické nebo antimigrenózní masáže, reflexní terapie, manuální lymfodrenáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, medové masáže či indické masáže hlavy a mnohé další služby.

od 800
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina - 90 minut
VHODNÉ PRO
jednotlivec
TYP AKTIVITY
wellness
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 hodiny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

Masáže pro těhotné - charakteristika
Masáže pro těhotné představují jedinečné spojení účinků esenciálních olejů a jemných masážních technik a zároveň nejúčinnější formu aromaterapie pro těhotné ženy.

Při masáží pro těhotné jsou účinně kombinovány terapeutické výhody doteku a vůně, které vyvolávají hlubokou odezvu v celém těle. Blahodárnost a účinek doteku spolu s hlubokým vlivem, jaký mají vůně na naši mysl a city, jsou všeobecně známy. Při masáži pro těhotné jsou tyto vjemy přijímány nejen nastávající maminkou, ale i dosud nenarozeným dítětem.

Masáže pro těhotné - průběh
Masáže pro těhotné jsou šité na míru pro každou nastávající maminku, kdy po úvodní konzultaci, při které aromaterapeut zjistí klientčin zdravotní stav, osobní potřeby a veškeré případné potíže, připravuje terapeut vždy originální masážní směs. V této směsi jsou esenciální oleje rozpuštěny v rostlinné bázi a aplikovány přímo na pokožku. Pokožkou se vstřebávají a přecházejí do krevního oběhu, který je roznáší do všech částí těla. Účinky aromaterapeutické masáže pro těhotné mohou být pociťovány po několik hodin, ale i několik dnů či týdnů.

Masáže pro těhotné - účinky
Masáže pro těhotné přináší hlubokou relaxaci, při které dochází k prenatální komunikaci s dosud nenarozeným děťátkem.

Specifickým přínosem masáže pro těhotné je pomoc při adaptaci na probíhající fyzické a psychické změny v těle těhotné ženy.

Jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy masáže pro těhotné vyhledávají, je uvolnění a odstranění bolestí zad. Masáž dále snižuje svalové napětí, což má kladný vliv na kvalitu spánku, přispívá ke zlepšení regulace oběhového a lymfatického systému, vedoucímu ke zmírnění otoků a lepší cirkulaci tekutin v těle, a ovlivňuje žlázy s vnitřní sekrecí, čímž se podílí na hormonální stabilitě těhotné ženy.

Cílená a pravidelná těhotenská aromaterapeutická masáž může ulehčit průběh těhotenství a porodu.

Celkově jde o velmi příjemnou a uklidňující terapii podporující pozitivní vnímání mateřství.

Masáže pro těhotné - kontraindikace

  • Těhotenství do 12. týdne
  • Nádorová onemocnění
  • Akutní infekční nebo zánětlivé onemocnění
  • Úraz
  • Bezpečná aromaterapie v těhotenství

Řádně vyškolený a kvalifikovaný aromaterapeut zná u masáže pro těhotné kontraindikace a využívání určitých esenciálních olejů za daného zdravotního stavu těhotné ženy. Používání aromaterapie v těhotenství je třeba konzultovat s odborným aromaterapeutem.

Masáže pro těhotné - aromaterapeutická poporodní masáž
Aromaterapie v postnatálním období pomáhá přizpůsobit se mateřství. Miminko obvykle významně ovlivní život svých rodičů a toto období pro ně může být velmi stresující.

Mnoho žen mívá křeče a bolesti břicha způsobené děložními stahy, jež po porodu zavinují dělohu do normální velikosti. Masáže pro těhotné nebo koupel se speciální směsí éterických olejů přináší účinnou úlevu od poporodních bolestí a přispívá tak k rychlejší regeneraci vnitřních orgánů. Kromě toho pozitivně ovlivňuje nastupující laktaci, pomáhá vyrovnat hladiny hormonů a obnovit emoční stabilitu po porodu a v neposlední řadě odstraňuje únavu a vyčerpání.

Provozní podmínky

S provozními podmínky je každý klient seznámen na místě.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Lze bezplatně stornovat do 2 hodin před uskutečněním
Informace k pobočce

Roh s ulicí Perunova u ČSOB v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad.

Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Lze bezplatně stornovat do 2 hodin před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.