od 300
KOUPIT

Rehabilitační cvičení a mobilizace

ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY
12 FOTEK

V našem centru Masáže Praha vám již mnoho let poskytujeme klasické masáže spolu s rehabilitací, aromaterapeutické nebo antimigrenózní masáže, reflexní terapie, manuální lymfodrenáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, medové masáže či indické masáže hlavy a mnohé další služby.

od 300
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 1 hodina
VHODNÉ PRO
jednotlivec
TYP AKTIVITY
wellness
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

K tomu, aby jste se trvale zbavili potíží se zády bohužel nestačí jen pravidelná masáž. Je potřeba nahodit zcela nový režim a začneme právě cvičením, kterým se pokusíme především docílit naprosté svalové rovnováhy, která je tak důležitá pro správné držení těla a následné docílení správných pohybových stereotypů, které jsou nezbytné při odstraňování bolestí zad.

Co to znamená? Musíme nejprve uvolnit a protáhnout svaly zkrácené a následně posílit svaly ochablé. Nemusíte se však bát, že Vás zahltíme množstvím cviků, které si ani nezapamatujete a jejich provádění bude pro Vás více než obtížné. Zakládáme si na přísně individuálním přístupu ke klientům, kdy se řídíme jejich zdravotním stavem, možnostmi i naturelem. To je jediná cesta vedoucí k správnému cíli.

Preferujeme raději méně cviků a jejich bezchybné provedení než jejich velké množství. Budeme s Vámi jednotlivé cviky pilovat, až je sami perfektně zvládnete. Postupně budeme přidávat cviky další, až si vytvoříte sérii cviků, které Vám, pokud budete cvičit opravdu pravidelně, pomohou zbavit se Vašich obtíží. K nám pak můžete chodit jen na kontroly, zda cviky provádíte správně, případně na doplnění Vaší sestavy o cviky nové, např. náročnější.

Vytvoříme Vám cvičební program zcela na míru, můžete se ptát na cokoli, co Vás z dané oblasti napadne. I my Vám pak rádi poradíme jak případně zcela změnit pohybový režim, ale i životní styl, který Vás nejen zbaví bolestí zad, ale odstraní i případné jiné zdravotní potíže, které jsou s původním spojené. Jak sami časem poznáte, cvičení bude mít dobrý vliv i na Vaši psychiku.

Rehabilitační cvičení je buď individuální, nebo ho můžeme provádět v malých skupinkách. Kromě rehabilitace zaměřené na bolesti zad se věnujeme i poúrazové rehabilitaci, fyzioterapii po odstranění fixní protetiky (sádra) aj.

Provozní podmínky

S provozními podmínky je každý klient seznámen na místě.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním
Informace k pobočce

Roh s ulicí Perunova u ČSOB v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad.

Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.