0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Fitness - skupinové lekce cvičení v SC Řepy

Fitness - skupinové lekce cvičení v SC Řepy
2 FOTKY

Přijďte se odreagovat, vyplavit endorfiny a dát si pořádně do těla. Naše fitness centrum disponuje dvěma sály, kde probíhají skupinové lekce cvičení jako jsou jóga, hatha jóga, akrojóga pro děti i dospělé, tabata, funny dance, cvičení pro zdravá záda, ale můžete se například naučit i dělat stojky na speciální lekci s názvem "Jak na stojky?" V SC Řepy si to své cvičení vybere jistě každý.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
CENA ZAHRNUJE
  • Vstup na vybranou lekci s kvalifikovaným instruktorem
CENA NEZAHRNUJE
  • Občerstvení v baru
Popis aktivity

Fitness centrum nabízí tyto lekce:

Akrojóga 1-9 třída (dítě + rodič)

Lekce akrojógy jsou hravé, zábavné a podporují vzájemný vztah rodič a dítě. Umocňují pocity vzájemné důvěry a respektu.Rodiče si krásně protáhnou tělo a děti si budují cit pro rovnováhu, zpevnění a držení těla. Navíc cvičení zlepšuje i vzájemnou komunikaci.

Rodiče se mohou, ale nemusí v rámci ceny připojit.

Akrojóga pro dospělé a děti od 15 let

Lekce akrojógy jsou hravé, zábavné a podporují vzájemný vztah či už u partnerů, nebo kamarádů, nebo mezi rodičem a dítětem.. Umocňují pocity vzájemné důvěry a respektu. Všichni si krásně protáhnou tělo, budují cit pro rovnováhu, zpevnění a držení těla. Navíc cvičení zlepšuje i vzájemnou komunikaci.

Hatha jóga

Lekce začíná relaxací a přes průpravné cviky se přejde k ásanám (pozicím), kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a výdrž v každé pozici. Mezi pozicemi jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky.
Lekce je spíše klidnější, protahovací a zároveň zpevňuje svaly.
Je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Každý cvičí dle svých možností. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora.

Jóga pro všechny

Krásně se protáhnete, trošku také posílíte tělo, naučíte se pěkně relaxovat a vůbec si krásně odpočinete. Jóga je určena pro ženy, muže, mladé i moudřejší

Zdravá záda

Cílem cvičení zaměřeného na zdravá záda je jednak naši bolavou páteř uvolnit a zkrácené svaly trupu protáhnout a jednak je posílit v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Základem je nácvik a pochopení funkce správného dýchání a vědomého uvolnění.

Toto cvičení je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. V této lekci je zvlášť důležité zdůraznit, že každý cvičí dle svých možností. Velikou chybou je pokoušet se překonat své limity a příliš usilovat. Poslouchejte svá těla a buďte k nim ohleduplní. V případě zdravotních potíží je nezbytné o nich informovat lektora. V této lekci platí dvojnásob, že lepší je možná necvičit vůbec, než při špatném provádění pozic ještě prohlubovat své potíže a ničit svá těla. Skupinové lekce nejsou vhodné na již bolavá záda s různými diagnostikovanými nemocemi, tam je třeba individuální přístup.

Tabata

Toto cvičení dostalo přezdívku japonský zabiják. Důvod je jednoduchý. Většina z nás bojuje s časem a tento typ tréningu je vysoce intenzivní intervalový tréning. Tělo se dostává v průběhu intervalu (8 kol 20 vteřin makám a 10 vteřin odpočívám) do vysokých obrátek, až do maximální tepové frekvence, aby v intervalu 10 vteřin pauzy zase klesla. Střídání zátěže má za následek zvyšování celkové kapacity plic a tím zlepšení celkového sportovního výkonu. Toto cvičení používají hlavně vrcholoví sportovci, avšak cvičení je vhodné pro kohokoliv, kdo již má své cvičební začátky za sebou a hledá, jak se rychle dostat do kondice.

Funny dance

Je pro každého, kdo má rád tanec. V úvodu lekce by jsme se naučili jednu sestavu inspirovanou Zumba dance a po té by jsme dali prostor své fantazii a tančili by jsme sami nebo ve dvojici, skupině, tak jak nás to bude bavit. Cílem hodiny je vytancovat ze sebe stres a nabít se radostí z tance.

Jak na stojky

Stání na vlastních rukou je nový rozměr, který se může naučit každý, kdo je bez výrazných zdravotních omezení. Být dolů hlavou jednak prospívá tělu, omlazuje nás, zároveň zklidňuje dech, mysl, buduje sebedůvěru, zvyšuje stabilitu, sílu a pevnist svalů. V neposlední řadě nás učí věřit našemu tělu. Tréning vyžaduje chuť učit se nové věci, odhodlání a trpělivost, což je základ pro jakoukoli lekci, protože vždy je kam růst a posouvat se ve vlastních limitech.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 12 hodin před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
wellness
Informace k pobočce

Najdete nás cca 5 minut chůze od zastávky Sídliště Řepy, kam se dostanete: - tramvajemi číslo 9, 10 a 16 - autobusem číslo 180 (ze Zličína nebo z Dejvické) - v těsné blízkosti Sídliště Řepy je vlaková zastávka Praha - Zličín (vlaky z Kladna, Hostivice , Rudné u Prahy, případně Prahy-Smíchova - severního nástupiště) - přímo u sportovního centra staví autobus 164 (trasa Sídliště Řepy-Bílá Hora-Poliklinika Petřiny), zastávka se jmenuje Sportovní centrum Řepy

| Recenze
4.6
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek