0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Laser sniper - laserová střelnice na Bowlingu Smíchov

Laser sniper - laserová střelnice na Bowlingu Smíchov
1 FOTKA

LaserSniper je elektronický střelecký simulátor. Zprostředkuje vám zážitek ze střelby v bezpečném a pohodlném prostředí našeho salonku. Střelci střílí realistickými zbraněmi na terče, kachny, plechovky, kovboje atd. promítající se na velkou projekční plochu. Použitím moderní elektroniky, laserové a počítačové technologie je dosaženo reálného požitku ze střelby.) Laserová střelnice je velmi oblíbená zábava na firemní večírky, zábavy a oslavy. Stejně tak je střelnice oblíbena mezi dětmi.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Lze bezplatně stornovat do 12 hodin před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Střelnice na 60 min až pro 8 osob
CENA NEZAHRNUJE
  • Občerstvení
Popis aktivity

Kolik může hrát najednou?

Maximum je 8 hráčů

Mohou hrát i děti?

Ano, tato hra je u dětí velmi oblíbená.

Nabízíte něco k jídlu?

  • Ano, nabízíme pizzu, panini, triagles a řadu další pochutin. Jsem schopni Vám vytvořit rautové občerstvení na míru.
  • Vytvoříme Vám dětskou oslavu, firemní prezentaci nebo jen prostor pro Váš teambulding.

Jaké hry si můžete zahrát?

Wild Game Hunt

Klasická a velmi oblíbená hra - simulace honu. Střelec má za úkol zasáhnout pohybující se terč tak, aniž by zastřelil ostatní lovce. Menší zvěř je více bodově ohodnocena než větší. Samozřejmostí je nutnost dobíjení zbraně po vystřelení určitého počtu nábojů.

Duck Hunting

Virtuální hon na divoké kachny. Střelec má za úkol zasáhnout letící kachnu. Hru lze stížit pomocí nastavení rychlosti letu kachny.

Clay Shooting

Klasická střelba na hliněné holuby se třemi úrovnřmi obtížnosti, nastavením střelby na jeden nebo dva cíle a možností nastavení velikosti rozptylu broků. Čím rychleji zasáhnete cíl, tím více bodů získáte.

Saloon Shootout

Toto je tradiční kovbojská střelecká hra. Střelec musí zasáhnout pohybující se kovboje, ale ne dámy. A nezapomeňte si nabít Váš šestiraňák až vystřílíte všechny náboje.

Aquarius

Tato hra je úžasná, a to zejména pro děti. Ryby si plavou a když v tom najednou přijde krab... Na strašlivé kraby hned střílejte. Čím rychlejší budete, tím více bodů budete mít. Pokud krabi nejsou můžete jen strašit ryby ...

Target Range

Zlepšete své střelecké dovednosti v klasické tunelové střelnici. Střelec vystřelí 5 výstřelů na střed každého ze dvou terčů. Body za zásahy jsou násobeny vzdáleností, ze které se střílí. Čím dále terč je, tím více bodů můžete získat.

LaserDarts

Originální hra - šipky, kterou mohou hrát až dva hráči. Pravidla hry jsou stejné jako v šipkách (501, 301 a 101). Hru lze ztížit tím, že se terč může pohybovat a rotovat.

LaserTennis

Hra určená pro dva střelce ve stylu tenisu. Když se míč objeví ve spoluhráčové zóně, musí jej zasáhnout a tím pošle míč zpět. Během hry se zvyšuje rychlost míčku tak, aby byla hra zábavnější.

Quickshot

Na přesnosti záleží. Objeví několik terčů určených k zásahu. Miřte opatrně, ale zároveň rychle, jinak jsou terče nahrazeny novými.

Fast-Follow

Tato hra je především o vašem rozhodnutí a rychlosti. Budete střílet na cíl, nebo ne ? Pokud zasáhnete cíl, získáte body. Pokud se rozhodnete počkat obdržíte trestné body. Tak, kde je háček? Ach jo. Střílet a minout cíl to je konec hry ...

Target Practice

Nejklasičtější ze střeleckých trenažérových her. Terče se objeví jen na okamžik a vaším úkolem je zasáhnout všechny. Čím blíže ke středu, tím více bodů. Podívejte se na vysoké skóre spoluhráče dříve, než začnete, ať víte, co máte překonat.

Hit-The-Can

Musíte se snažit porazit Newtona a udržet plechovky ve vzduchu. Zní to jednodušeji, než ve skutečnosti je. Prostě střílečka jako na Divoké západě.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 12 hodin před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
hra
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina
Informace k pobočce

Máme vynikající dopravní dostupnost 70 metrů od zastávky metra Anděl na trase B, zastávka tramvaje linek 5,7,9,12,15,16,20 a noční linky 94 a 99.

| Recenze
4.5
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek