0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Laser Arena Praha - laser game přímo v centru Prahy

Laser Arena Praha - laser game přímo v centru Prahy
10 FOTEK

Chceš zažít skvělou zábavu? Zrelaxovat se nebo si jenom dobít baterky? Vem rodinu i kamarády - malé i velké, mladé i mladé duchem, přijď si vyzkoušet laser tag v naší aréně a probojuj se k vítězství!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Vhodné pro děti od 7 let
  • Nedoporučujeme pro těhotné ženy
  • Minimální počet hráčů: 2 osoby
  • Maximální počet hráčů: 18 osob
  • Optimální počet hráčů pro hru je 8 - 12 osob
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Veškeré vybavení potřebné pro hru
CENA NEZAHRNUJE
  • Občerstvení
Popis aktivity

Co je to laser game?

Laser game (nebo laser tag) je zábavná akční společenská hra plná adrenalinu. Jako v každé jiné hře, i tady jde o body a vítěz může být jenom jeden, třeba tým. V různých herních režimech si vyzkoušíte samotářský boj, týmovou spolupráci, vyhledávání soubojů či Vaši schopnost umět se schovat před nepřítelem. Napětí budete moci krájet ... anebo střílet, až Vám bude pot stékat po zádech. Ale tento zážitek se bude líbit jak Vám tak i Vašim kamarádům.

Věřte nám, je mnohem lepší si ji zkusit zahrát, nežli stokrát o ní číst nebo slyšet. Tak přijďte a obživněte s námi.

Instrukce

Před hrou Vám zapůjčíme speciální vestu se senzory, ke které je připojena zbraň, a povíme základní instrukce k danému hernímu modu. Dávka adrenalinu může začít. V aréně se budete takticky pohybovat, schovávat se, plížit a získávat body za zasažení protivníků, nebo za to, že oni nezasáhnou Vás. Budete moci využívat různě stavěné překážky včetně střílen pro lepší přehled o soupeřích. V průběhu hry můžete měnit a volit palebný režim zbraně: na samopal – pro přesné a daleké střely, a na brokovnici – vhodnější na bližší vzdálenost, s větším rozptylem, ale menší přesností. Když někdo zasáhne Vás, Vaše vesta a zbraň se na pár vteřin deaktivují a Vy nemůžete v tuto dobu střílet ani být znovu zasažen. Poté zazní z Vaší vesty signál a Vy máte opět plnou palební sílu pro pokračování v boji a zničení soupeře.

Doporučení ke hře

Doporučujeme sportovní obuv a tmavé oblečení – aby Vás bylo v přítmí arény co nejméně vidět a mohli jste se nepozorovaně přiblížit k svému soupeři. Pro jistotu si vezměte s sebou náhradní tričko nebo ručník – jako ve skutečném boji na život a na smrt se ani u nás neobejdete bez kapek nebo krůpějí potu.

Máme pro Vás připravené několik scénářů hry:

Co si budete chtít zahrát je pouze na Vás, rozhodnete se až na místě :-)

DEATHMATCH - Jsi sám proti všem. Tvoje rychlost, přesnost, obratnost a taktické myšlení jsou vytříbeny do extrému. Nespoléhej se na nikoho, pouze na sebe. Poraz ostatní a získej největší počet bodů.

TEAM DEATHMATCH - Klasická týmová hra – jeden za všechny, všichni za jednoho. Spolupracujte v týmu, kryjte se navzájem a najděte vhodnou strategii k dosažení vítězství.

AGENTS - Kdo z vás je tajný agent? To aréna ukáže po chvilce hry. Když to budeš Ty, skrývej se, střílej, hlavně vydrž tak dlouho, jak to jen půjde. Sbíráš tím cenné body. Neagenti se Tě budou snažit najít a zničit, aby se posléze sami stali agenty. Šílená hra pro šílenou zábavu.

HUNTER - Buď jako vlk-samotář nebo celá smečka a vyhraj lov tím, že získáš co nejvíce bodů. Musíš ale dávat pozor a každý svůj výstřel pečlivě promyslet nebo se staneš obětí sám.

GLADIATORS - Probojuj se na vrchol a získej slávu. Hráči se zvyšujícím se počtem získaných bodů dosahují vyšší úrovně s odolnějším štítem. Tím je lepší hráč stále hůře porazitelný. Ale POZOR - poražení v bitvě ztrácejí body a můžou padnout až na samý počátek

JAGGERNAUT - Střílečka všech proti všem, každý bojuje o svoje body. Je tu ale malá komplikace. Pár hráčům je na počátku hry přidělena výhoda v podobě speciální výstroje, zaručující lepší odolnost a rychlejší palbu. Body se pak nabírají snadněji. Když to nejsi Ty, nezoufej. Svou šikovností ji můžeš získat pro sebe. Stačí jenom hráče s touto výstrojí porazit a je Tvá...ale jenom do doby, než se najde Tvůj přemožitel.

Pravidla

1. Neběhejte a nelehejte si na zem - pohybujte se takticky

2. Do arény nevstupujte s jídlem, pitím a se žvýkačkou

3. Nelezte po překážkách - nechte arénu jak je

4. Mějte obě ruce na zbrani

5. Fyzický kontakt s ostatními hráči není přípustný

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
12 minut
Informace k pobočce

Metro B - stanice Národní třída (150 metrů) Tramvaj - stanice Národní třída (1,2,9,11,12,14,18,20,22,25) nebo Lazarská (3,5,6,9,14,24)

| Recenze
4.5
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek