0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Badminton v Tenis centru Tábor - 4 profesionální kurty

Badminton v Tenis centru Tábor - 4 profesionální kurty
2 FOTKY

Přijďte si zahrát badminton. V TENIS CENTRUM Tábor jsou nainstalované 4 profesionální kurty značky PRO COURT. Badminton si zde můžete zahrát se svými přáteli či kolegy každý den po celý rok.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Vstup pouze v čisté sálové obuvi.
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • Pronájem kurtu na hodinu
  • šatny
  • sprchy
CENA NEZAHRNUJE
  • Půjčování raket 50 Kč/kus
  • prodej míčků plast 50 Kč/kus
Popis aktivity

Můžete si k nám přijít zahrát se svými přáteli nebo známými každý den. Pro ty z vás, kteří se chtějí v této krásné hře zlepšovat, máme připravené skupinové i individuální tréninky. Naši trenéři jsou připraveni se vám věnovat s nejvyšší péčí. Pro soutěživé máme připravené velké množství turnajů, kde mohou změřit své síly a dovednosti s ostatními.

V naší hale máme nainstalované 4 profesionální kurty značky PRO COURT. Kurty jsou vyrobené ze speciálního sportovního PVC, které je stabilizované sítí ze skelných vláken a má protiskluzovou povrchovou úpravu. Kurty mají certifikát vysoké kvality vydaný světovou badmintonovou federací B.W.F. Kurty jsou víceúčelové a dají se použít i na hraní ostatních sportů jako např. Footbag Net.

Najdete u nás širokou nabídku badmintonové vybavení značky RSL k zapůjčení. Badmintonovou raketu, plastové i peřové míčky si u nás můžete zapůjčit či koupit, nebo nechat vyplést.

Občerstvit se můžete ve skvělém Sportbaru Teniska

Pokud hledáte příjemné posezení po rušném dni nebo máte chuť zažít pulsující atmosféru sportovních přenosů a spolu s přáteli a kamarády fandit vašim favoritům, Sport Bar Teniska je tím pravým místem pro vás!

A protože má kromě jiného také skvělou polohu, můžete nechat auto klidně doma, protože je pouhých 100 m od zastávky autobusu! Na rozdíl od běžných sport barů je ten náš vyveden v nádherném provance stylu, disponuje velkou televizí a přenosy z dílny O2 TV. A protože při fandění pořádně vyschne v krku, určitě vás uspokojíme vybranou nabídkou točených českých piv Pilsner Urquell 12, Velkopopovický Kozel 11 a Gambrinus 10. Sport Bar disponuje kapacitou 55 míst plus 80 míst na venkovní zahrádce. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina
Na místě od 200
Při on-line rezervaci od
190 Kč
REZERVOVAT TERMÍN
| Recenze
4.2
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek