od 200
KOUPIT

Airosftgame - airsoftové hřiště

ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK
1 FOTKA

Jsme nové airsoftové hřiště v Praze. Půjčujeme reálné airsoftové zbraně a vybavení. Organizujeme propracované tématické hry a zajišťujeme adrenalinovou zábavu pro skupiny i jednotlivce.

od 200
KOUPIT
VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
sport
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE JEDNU Z DOSTUPNÝCH VARIANT
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

Jak hra probíhá?

Účastníci jsou většinou rozděleni na 2 týmy. Všechny vás vyzbrojíme, vysvětlíme pravidla a seznámíme s terénem. Poté si můžete vybrat z několika typů her: Team Death Match, Vlajka, Dobývání, Kufřík, atd. Akce i s manipulací trvá cca 3 hodiny, zpravidla se hraje 2 hodiny čistého času s pauzami na občerstvení.

Jaké zbraně půjčujeme?

Používáme převážně automatické zbraně typu AK-47 a G36C. Tyto zbraně jsou vybaveny poloautomatickými zásobníky (kapacita 580 a 460), které pohodlně zásobují zbraň keramicko-plastovými kuličkami.

Co si vzít s sebou?

Stačí pouze pevná obuv. Vše ostatní zahrnuje naše výbava (maska, brýle, rukavice). Půjčujeme také maskáčové komplety.

Provozní podmínky

Airsoft Club AirsoftGame.cz- závazná bezpečnostní pravidla

Všichni hráči a další přítomné osoby se musí řídit pokyny organizátorů a rozhodčích.

Používat ke hře se smějí pouze airsoftové zbraně splňující zákonné podmínky. Tyto zbraně se smějí nabíjet jen originálními kuličkami.

V hrací zóně a všude tam, kde hrozí zásah kuličkou, musí všechny osoby po dobu hry nosit na obličeji ochranné brýle. V případě zamlžení či znečištění brýlí se obraťte na rozhodčího. Pamatujte, že ochrana zdraví musí být vždy na prvním místě.

Střílet je povoleno pouze v průběhu hry v hrací zóně. Mimo hrací zónu se nosí zbraně zásadně vždy zajištěné a hlavně všech zbraní musí směřovat vždy k zemi. K vyzkoušení zbraní slouží speciálně vymezená zkušební zóna. Za úmyslný či neúmyslný výstřel mimo hrací zónu, nebo mimo herní dobu, může být hráč vyloučen pořadatelem hry. Hranice hrací zóny a herní zónu určuje pořadatel.

Je zakázán fyzický kontakt mezi protihráči.

Je zakázáno střílet a mířit i nenabitou zbraní na hráče či další osoby bez nasazených brýlí. Na rozhodčího a ostatní nehrající se nesmí střílet, ani když mají nasazené ochranné brýle.

Je zakázáno lézt na stromy, skály nebo strmé svahy, ničit vegetaci, střílet na zvířata a ptáky a volně odhazovat odpadky.

Alkohol, kouření, politická a válečná hesla a symboly se neslučují s filozofií AirsoftGame.cz. Kouřit je možno pouze vyhrazeném prostoru.

Každý hráč je povinen znát a za všech okolností dodržovat uvedená bezpečnostní pravidla. Za přestupek proti těmto pravidlům je rozhodčí nebo organizátor oprávněn závodníka vyloučit z další hry bez nároku na vrácení startovného udělit mu pokutu až do výše 500,- Kč.

Prohlášení o odpovědnosti

Jsem si vědom toho, že pořadatel neručí za zranění a škody, které přivodím sobě nebo jiné osobě, nedodržením výše uvedených, závazných bezpečnostních pravidel, které jsem si pečlivě pročetl. Pořadatel rovněž neručí za zranění, která si přivodím neopatrným pohybem po hrací ploše, nebo která budou způsobena jakýmkoliv jiným způsobem.

Rovněž beru na vědomí svou odpovědnost za nepoškození zapůjčených věcí.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Pro děti od cca 6 let
ZAHRNUJE
  • vybavení
  • výstroj
Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Pro děti od cca 6 let
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.