od 100
KOUPIT

Pronájem kurtů na volejbal a beach volejbal

ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK
2 FOTKY

Pronajměte si některý z našich kurtů na volejbal nebo plážový volejbal a užijte si chvíle s přáteli.

od 100
KOUPIT
VHODNÉ PRO
rodina
skupina
TYP AKTIVITY
hra
sport
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE JEDNU Z DOSTUPNÝCH VARIANT
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

Městský stadion Tatran se nachází u autobusového nádraží. Nabízí travnaté fotbalové hřiště, dva antukové volejbalové kurty a kurt na beach volejbal. Na provozní budově je tribuna s 276 místy pro sedící diváky a na protější straně malá tribuna s lavicemi. Součástí budovy tribuny je restaurace v klubovně a sauna. V areálu se nachází další restaurace a Turistická ubytovna Tatran.

Beach volejbalový kurt nabízíme hlavně veřejnosti. Pouze každý pátek večer má rezervován oddíl volejbalu. Klíče od šatny je možné si vypůjčit v restauraci "U Hřiště".

Dva antukové volejbalové kurty jsou sice také určeny přednostně volejbalovému oddílu TJ Tatran, ale jejich využití je malé a pronájem je možný vždy ve volných časech, na druhém kurtu je možné hrát i další hry (nohejbal, badminton a pod.).

Parkovat je možné v ulici Pod Potoky, u autobusového nádraží a na městských parkovacích plochách vzdálených do 200m na obě strany od stadionu (u Sokolovny a před mostem).

Provozní podmínky

PROVOZNÍ ŘÁD KURTŮ
(beachvolejbalový a antukový)


1. Provozní řád vydává provozovatel kurtů, Sportovní areály Sedlčany.
2. Návštěvníci a uživatelé kurtů se musí řídit návštěvním řádem Městského stadionu Tatran a vstupem do areálu vyjadřují svůj souhlas s obsahem tohoto provozního řádu.
3. Vstup na kurty si musí každý uživatel a návštěvník domluvit předem se správcem, tel.: 734232783, nebo na tel.čísle: 734232782.
4. Na beach kurt (písek) je zakázáno vstupovat v botech a na antukové kurty je vstup povolen pouze v obuvi k tomu určené.
5. Beach kurt je určen pouze k provozování plážových sportů a antukové kurty pouze k volejbalu, nohejbalu, příp. badmintonu.
6. Děti do 15-ti let mohou užívat kurty pouze v doprovodu dospělé osoby.
7. Hráči si převezmou od správce příslušenství ke kurtu na kterém budou hrát a po skončení hry toto předají zpět správci v původním stavu.
8. Před hrou jsou hráči povinni kurt na pokyn správce pokropit
9. Po skončení hry jsou hráči povinni kurt uklidit, pískový povrch srovnat hráběmi a antukový povrch srovnat hrablem (síťovačkou) a pokropit.
10. Poplatky se platí dle platného ceníku po ukončení hry vložením do kasičky umístěné v šatně a zapsáním do provozní knihy, nebo správci, pokud není sjednáno jinak. Doklad o zaplacení vydává provozovatel.
11. V případě nepříznivých klimatických podmínek pro provoz, nebo mimořádně nutné údržby sportoviště je správce oprávněn omezit nebo zrušit provoz. Toto ustanovení neplatí pro oficiální soutěže OV TJ Tatran Sedlčany.
12. Vjezd a parkování motorových dopravních prostředků v areálu je přípustný pouze na povolení správce.
13. Dozor nad dodržováním tohoto řádu vykonává správce.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
ZAHRNUJE
  • vybavení - sítě, míč,
  • sociální zařízení
Objednávka
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.