0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

TEPfactor - hra inspirovaná legendární Pevností Boyard

TEPfactor - hra inspirovaná legendární Pevností Boyard
9 FOTEK

Zažijte na vlastní kůži unikátní týmovou hru TEPfactor! Prověříte týmového ducha a prožijete hodiny plné zábavy i adrenalinu, potrápíte mozkovny a trochu se zapotíte.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu
Důležité informace
  • Vhodné pro děti od 10 let
  • Možnost účasti mladších dětí s pomocí rodičů
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
CENA ZAHRNUJE
  • 4 hodiny hraní hry Boyard
  • šatny, uzamykatelné skříňky na věci a následně i sprchy
CENA NEZAHRNUJE
  • Občerstvení
Popis aktivity

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2-5 hráčů). Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky, nebo kolegy z práce záleží jen na vás - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu.

Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata berte, kolik unesete!

Hrajte tak dlouho, jak vám síly dovolí - platíte za odehrané minuty nikoli hodiny. Běžný čas hry jsou 2-4 hodiny.
Je jen na vás, v jakém pořadí budete úkoly plnit. Pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuilding či školní výlet, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Tajný tip! Užijte si hru ve větší skupině lidí, sestavte více týmů a odstartujte mezi sebou TEP závod. Vyhrává tým, který splní víc úkolů v lepším čase a získá více bodů.

Přemýšlíte kam se staršími dětmi na výlet, aby si ho užila celá rodina?

Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? Pak jste na správné adrese. Jen u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. V TEPfactoru máme léto celý rok, proto svou návštěvu můžete naplánovat na jakékoliv roční období a za každého počasí. Za tenhle tip na výlet vás budou všichni milovat!

Pro koho je hra vhodná?
Hra je vhodná pro všechny nadšence, kteří se nebojí překonávat nové výzvy a mají týmového ducha. Ať už hledáte místo pro rodinný výlet, firemní teambuilding nebo školní akci, v TEPfactoru jste na správném místě. Hru doporučujeme dětem od 10let. Menší děti hru zvládnou s doprovodem rodičů. Žádný jiný věkový limit hra nemá, záleží jen na tom, jak se cítíte :-).

Jak hra probíhá?
Po příjezdu do TEPfactoru se přihlásíte na recepci, rozdělíte se do týmů po max. 5 osobách. Každý tým si vymyslí svůj název a obdržíte herní čipy a karty. Poté se vás ujme náš pirát a vysvětlí pravidla hry. Hra může začít! Do jeskyně s 25 úkoly vstupujete všichni najedou, za dveře jednotlivých úkolů musí ale každý tým sám. Pokud se vám nepovede úkol splnit napoprvé, nezoufejte - máte neomezené množství pokusů a úkoly můžete plnit v libovolném pořadí. Pokud posbíráte úspěšně všechny indicie, můžete otevřít truhlici s pokladem. Hra není časově omezena. Záleží jen na vás, jak dlouho budete chtít v naší herní jeskyni zůstat.

Co si mám vzít na sebe?
S sebou si vezměte pohodlné sportovní věci na převlečení, tenisky a ručník. K převlečení jsou vám k dispozici šatny, uzamykatelné skříňky na věci a následně i sprchy, kdybyste se náhodou u nás zapotili. Nic jiného není potřeba, občerstvit se můžete u nás na samoobslužném baru.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
4 hodiny
Informace k pobočce

Otevřeno celoročně, kromě 24.12., 25.12, 31.12. a 1.1.

Informace o hře
TÉMATIKA
dobrodružná
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
2 - 5
SKUPINOVÉ AKCE
ANO
| Recenze
4.6
Další aktivity v okolí
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý pracovní den 8:00 - 16:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek