od 1 359
KOUPIT
9 FOTEK

Zažijte na vlastní kůži unikátní týmovou hru TEPfactor! Prověříte týmového ducha a prožijete hodiny plné zábavy i adrenalinu, potrápíte mozkovny a trochu se zapotíte.

od 1 359
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
4 hodiny
VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
hra
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2-5 hráčů). Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky, nebo kolegy z práce záleží jen na vás - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu.

Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata berte, kolik unesete!

Hrajte tak dlouho, jak vám síly dovolí - platíte za odehrané minuty nikoli hodiny. Běžný čas hry jsou 2-4 hodiny.
Je jen na vás, v jakém pořadí budete úkoly plnit. Pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuilding či školní výlet, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Tajný tip! Užijte si hru ve větší skupině lidí, sestavte více týmů a odstartujte mezi sebou TEP závod. Vyhrává tým, který splní víc úkolů v lepším čase a získá více bodů.

Přemýšlíte kam se staršími dětmi na výlet, aby si ho užila celá rodina?

Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? Pak jste na správné adrese. Jen u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. V TEPfactoru máme léto celý rok, proto svou návštěvu můžete naplánovat na jakékoliv roční období a za každého počasí. Za tenhle tip na výlet vás budou všichni milovat!

Pro koho je hra vhodná?
Hra je vhodná pro všechny nadšence, kteří se nebojí překonávat nové výzvy a mají týmového ducha. Ať už hledáte místo pro rodinný výlet, firemní teambuilding nebo školní akci, v TEPfactoru jste na správném místě. Hru doporučujeme dětem od 10let. Menší děti hru zvládnou s doprovodem rodičů. Žádný jiný věkový limit hra nemá, záleží jen na tom, jak se cítíte :-).

Jak hra probíhá?
Po příjezdu do TEPfactoru se přihlásíte na recepci, rozdělíte se do týmů po max. 5 osobách. Každý tým si vymyslí svůj název a obdržíte herní čipy a karty. Poté se vás ujme náš pirát a vysvětlí pravidla hry. Hra může začít! Do jeskyně s 25 úkoly vstupujete všichni najedou, za dveře jednotlivých úkolů musí ale každý tým sám. Pokud se vám nepovede úkol splnit napoprvé, nezoufejte - máte neomezené množství pokusů a úkoly můžete plnit v libovolném pořadí. Pokud posbíráte úspěšně všechny indicie, můžete otevřít truhlici s pokladem. Hra není časově omezena. Záleží jen na vás, jak dlouho budete chtít v naší herní jeskyni zůstat.

Co si mám vzít na sebe?
S sebou si vezměte pohodlné sportovní věci na převlečení, tenisky a ručník. K převlečení jsou vám k dispozici šatny, uzamykatelné skříňky na věci a následně i sprchy, kdybyste se náhodou u nás zapotili. Nic jiného není potřeba, občerstvit se můžete u nás na samoobslužném baru.

Provozní podmínky

Provozní podmínky jsou k dispozici v místě aktivity.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Vhodné pro děti od 10 let
  • Možnost účasti mladších dětí s pomocí rodičů
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
ZAHRNUJE
  • 4 hodiny hraní hry Boyard
  • šatny, uzamykatelné skříňky na věci a následně i sprchy
NEZAHRNUJE
  • Občerstvení
Informace k pobočce

Otevřeno celoročně, kromě 24.12., 25.12, 31.12. a 1.1.

Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Vhodné pro děti od 10 let
- Možnost účasti mladších dětí s pomocí rodičů
- Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.