od 500
KOUPIT

Úniková hra - Dvojitý agent

ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK
3 FOTKY

Živé, reálné únikové hry Vám dávají možnost zažít na chvíli na vlastní kůži napětí a pocity z počítačových hledaček, spojovaček a původních escape her. Během času určeného na hru zapomenete na okolní svět a běžné starosti, protože jste plně zaměstnáni atmosférou, soustředěním se na správná řešení a souvislosti. Co se stalo s agentem Georgem? Co je to tajný projekt ”Hvězda”? Kde jsou ztracené plány? Stihnete vše vyřešit a utéct, než Vás KGB odhalí?

od 500
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
90 minut
VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
TYP AKTIVITY
dobrodružství
hra
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
NEJBLIŽŠÍ DOSTUPNÉ TERMÍNY 25.6.2021
ODPOLEDNE
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

Co je ESCAPE?

Escape Game / Exit Game / Exit Room/ Úniková hra / Úniková místnost. Principem únikové hry je řešit v obvykle 2-5 členném týmu logické hádanky, hledat skryté nápovědy vedoucí k odhalení skrýše předmětu nebo kódu zámku, za nimiž se skrývají další stopy a úkoly vedoucí k postupu ve hře a k jejímu cíli – dostat se ven v časovém limitu.

Úniková hra - Dvojitý agent

Ve městě Kolíně, ve sklepních prostorech prvorepublikového domu stojícího na pomezí ulic Ruská a Americká, se nachází konspirační byt, do kterého přicházíte rozluštit záhadu zmizení svého kolegy agenta George. Svěřil se Vám, že má získat tajné informace o projektu s krycím názvem ”Hvězda”. Jedná se o nejstřeženější tajemství Sovětského svazu pro ovládnutí světa.

Co se s ním stalo? Co je to tajný projekt ”Hvězda”? Kde jsou ztracené plány?

Stihnete vše vyřešit a utéct, než Vás KGB odhalí?
První úniková hra v Kolíně vás přinutí dívat se na svět a skutečnosti jinak než jste zvyklí a potrápí vaše mozkové závity. Prověří vaší logiku a schopnosti jiného úhlu pohledu. Přináší velkou výzvu, dávku dobrodružství, napětí a i ti kteří nemají rádi horor a děsivé prostory, k nám mohou bez obav přijít. Na vyřešení všech úkolů máte 90 minut. Čas běží … stihnete to?

Provozní podmínky

Je naše hra vhodná i pro rodiny s dětmi?

Dvojitý agent: Nebojte se přijít s celou rodinou, z naší zkušenosti si i malé děti užijí skvělé dobrodružství. Samotné děti hru však hrát nemohou.Kruh: U této hry doporučujeme přítomnost hodně malých dětí zvážit. Hra obsahuje lekavé prvky a část hry se odehrává v šeru. Pokud jsou však děti milovníky hororu, tak jim nebraňte zažít opravdu netradiční dvě hodiny strachu. Vstup je vždy na posouzení rodičů, od 10 let však považujeme hru vhodnou pro všechny děti. Testováno na dětech 😀

Kdy máme přijít na místo?

Na místo přijďte prosím přesně v uvedený čas rezervace. Další skupina je plánovaná již 30 minut po vás a my potřebujeme nějaký čas, abychom hru znovu připravili. Děkujeme za pochopení.

Potřebujeme speciální oblečení a bude hra fyzicky náročná?

Dvojitý agent: Ne, během hry je minimální možnost si ušpinit oblečení (např. opření se o zeď). Hra není nijak fyzicky náročná, nebudete nikam šplhat atd. Nejnáročnější částí je zdolání 10 ti schodů, než vstoupíte do místnosti. Kruh: Pokud si dokážete kleknout a bez pomoci vstát, tak Vás rádi uvidíme 🙂 Hra není fyzicky náročná. Podpatky a sako nechte ale raději doma.

Co když ve hře nebudu vědět, jak dál?

Nemusíte mít obavy. V místnosti je připraven telefon, na kterém jsme připraveni vám kdykoliv v průběhu hry poradit.

Jak obtížná hra je? Máme mít obavy, že si neužijeme hru naplno, když na nás bude moc těžká?

Hra rozhodně není jednoduchá, ale v případě problémů máme připravený důmyslný systém nápověd, které postupně dovedou k cíli každého, aniž byste byli vedeni, jak se říká „za ručičku“. Záleží jen na Vás, jak moc budete chtít být samostatní.

Jsou zapotřebí nějaké znalosti nebo specifické schopnosti?

Ke hře je zapotřebí jen a pouze selský rozum. Nemusíte se obávat žádné matematiky ani dějepisu.

A můžu si u Vás odskočit?

Ano, v Enigmě jsou k dispozici toalety.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Není zde bezbarierový přístup
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Informace k pobočce

Enigmu naleznete u malého kruháku, nikoliv u světelné křižovatky.

Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Není zde bezbarierový přístup
- Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.