od 490
KOUPIT

Elektrická koloběžka - Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY
6 FOTEK

Užijte si krásný výlet ve středu Pálavy a Lednicko-Valtickém areálu! Můžete vyzkoušet prvotřídní české koloběžky značky Kostka, poháněné lidskou silou a "potem" :) nebo můžete vyzkoušet plně elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro. Pro ty, kteří nehledají koloběžku, ale chtějí klasiku, máme k dispozici horská kola různých velikostí. U nás si vybere každý.

od 490
KOUPIT
ČASOVÁ NÁROČNOST
11 hodin - 7 dní
VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
TYP AKTIVITY
půjčovny
sport
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 30 dní dopředu)
ZVOLENÁ VARIANTA
NEJBLIŽŠÍ DOSTUPNÉ TERMÍNY 22.6.2021
DOPOLEDNE
Zrušení zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

Popis aktivity

Moderní elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter Pro poslouží jako stylové vozítko pro děti i dospělé, které zajistí nejen rychlé přesuny, ale užijete si s ní i spoustu zábavy. Díky pevné a odolné konstrukci z leteckého hliníku zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu a neuškodí jí ani slabý déšť.

Vestavěná 12,8 Ah Li-ion baterie na jedno nabití zajistí dojezd až 45 km a díky výkonnému elektromotoru koloběžka dosahuje maximální rychlosti 25 km/h. Mezi řídítky je umístěn přehledný LED displej, který zobrazuje důležité informace jako je aktuální rychlost, dojezd a stav baterie.

O maximálně pohodlnou a bezpečnou jízdu se postarají 8,5" nafukovací kola s vynikající přilnavostí a tlumením nárazů. Ve výbavě nechybí ani přední i zadní LED světlo a duální brzdný systém s E-ABS brzdou na předním a klasickou brzdou na zadním kole. Pro kontrolu rychlosti jízdy je k dispozici integrovaný tempomat. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter Pro je vybavena unikátním systémem KERS, který např. při jízdě z kopce umožňuje převádět kinetickou energii na elektrickou, čímž efektivně prodlužuje výdrž baterie pro delší dojezd.

Provozní podmínky

Provozní řád je k dispozici na místě aktivity.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Důležité informace
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
ZAHRNUJE
  • Koloběžka
  • helma
  • zámek
  • mapka
NEZAHRNUJE
  • dětská sedačka na vyžádání
Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním
Celkem k úhradě: 0 Kč
OBJEDNAT
Potřebujete s něčím pomoci? Jsme tady pro Vás.
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Sledujte, co se kde děje
Budeme Vás informovat nejen o nových aktivitách, ale také o akčních nabídkách v okolí.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek.