0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Mercuria Laser Game Hamleys - procestujte při hře celý svět

Mercuria Laser Game Hamleys - procestujte při hře celý svět
8 FOTEK

Zahrajte si laser game a procestujte celý svět. Během hry plné akce se za doprovodu akční hudby a ve speciálně vytvořené aréně podíváte na místa, jako jsou Asie, Rusko, USA, Francie nebo věčně zamrzlá Antarktida. Hrát můžete přímo v centru Prahy s více jak deseti kamarády a k tomu budete mít to nejmodernější vybavení, jaké existuje. Doporučujeme zarezervovat 2-3 hry, abyste si zkusili více herních variant.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné pro děti od 6 let
  • Doporučujeme sportovní oblečení a náhradní tričko na převlečení
  • Po domluvě lze rezervovat i dopolední termíny - neváhejte se nám ozvat
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Veškeré vybavení pro hru
  • Zaškolení
  • Skvělou zábavu

CENA NEZAHRNUJE

  • Občerstvení

Popis aktivity

Nejmladší Mercuria aréna pro laser game (laser tag) se nachází v největší hračkárně v České republice Hamleys.
Zde na Vás čeká cesta kolem světa, kdy v průběhu hry můžete procestovat všechny kontinenty světa a podívat se do míst jako je Antarktida, Asie, Rusko, USA ale i například prozkumat Eiffelovu věž v Paříži nebo africký bungalov. Při hře si navíc užijete nejlepší aktuálně dostupné laser game vybavení Gen8 od australského dodavatele Laserforce. Tedy nejnovější systém s dotykovým displejem na zbrani a také displejem přímo na vestě. Pro turisty je také možné si vybrat svůj jazyk, který vás bude při hře doprovázet.

Hra je určena až pro 12 hráčů. Minimum jsou 2 hráči.

Narozeniny v Hamleys

Oslava narozenin na laser game a aby toho nebylo málo, tak ještě v největším hračkářství v ČR Hamleys? To je sen! Ano i takhle je možné oslavit narozeniny. Jednoduše si vytvoříte rezervaci na čas, který Vám vyhovuje a zbytek už necháte na nás. Naše aréna je součástí Hamleys, největšího hračkářství v ČR, tak se rozhodně nemusíte bát, že by byla nuda 🙂 Oproti arénám na Holešovicích nebo na Braníku, není součástí arény v Hamleys bar, ale ve třípatrovém hračkářství rozhodně nebude ani pomyšlení sedět u stolu! Nemusíte se však bát, malé občerstvení není problém vyřešit i v rámci hračkářství.

Nevíte jak zabavit děti mezi hrami? Hamleys je v první řade zážitkové hračkářství a těch zážitků je opravdu dost. Ať už děti budou jezdit tobogánem mezi jednotlivými patry, na skateboardech po hračkářství nebo s auty na ovládání, tak nudu určitě nepotkají! Na show při předvádění jednotlivých hraček je opravdu radost pohledět a mnohdy až nevěříte, co vše je možné. Že toho není dost? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že je toho mnohem víc, protože vše ani vypsat nelze.

Pro rodiče, kteří zrovna nebudou řádit s dětmi, je v Hamleys také kavárna s dobrou kávou a zákusky 🙂

Narozeninový balíček

Zahrajte si na laser game alespoň 3 hry a každé z dětí dostane Hamleys kartu nabitou na 100,- Kč, kterou je možné využít na kterékoli Hamleys atrakce!

Teambuildingy a večírky

Chcete uspořádat párty na kterou nezapomenete? V Mercuria laser game Hamleys můžete uspořádat stylovou rozlučku se svobodou, firemní večírek nebo třeba teambuilding.

Návod pro nové hráče

Virtuální prohlídka

https://tourmkr.com/F1frBCpYyr/12471851p,2934659m,317.82h,85.31t

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
12 minut

Informace k pobočce

Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Hamley’s – Autobus: Autobus – 176, Autobus – 194, Autobus – 207, Autobus – AE; Vlak: Vlak – S5, Vlak – S7, Vlak – S9; Metro: Metro – A, Metro – B; Tramvaj: Tramvaj – 23. Jaké stanice jsou nejblíže Hamley’s? Můstek – B je 373 metrů daleko, 5 min pěšky. Jindřišská je 460 metrů daleko, 7 min pěšky. Můstek – A je 483 metrů daleko, 7 min pěšky. Václavské Náměstí je 498 metrů daleko, 7 min pěšky. Masná je 565 metrů daleko, 8 min pěšky.

Informace o aktivitě

SKUPINOVÉ AKCE
ANO
| Recenze
4.8

Další aktivity v okolí