0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Svatební tanec

Svatební tanec
5 FOTEK

Pro páry jsme připravili neformální taneční pro páry. Nebojte my naučíme tančit každého. V krásné taneční atmosféře se naučíte základní i pokročilé variace do standardních a latinskoamerických tanců.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Pro páry
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Cena je za taneční pár
  • 4 lekce po 45 min

Popis aktivity

Perfektní tanec pro životní událost

Svatební den je nezapomenutelným okamžikem Vašeho života. Vše musí být bez chybičky, a to včetně tance, se kterým Vám umíme pomoct ve třech jednoduchých krocích.

Vše začíná konzultací, kde si vyslechneme Vaši představu o svatebním tanci, pomůžeme s výběrem hudby a vhodného tance a navrhneme plán tréninků. Na základě všech poznatků lektor přípraví choreografii, která je přizpůsobena prostředí kde budete tančit, jaké budete mít oblečení, či obuv a jaké předchozí taneční zkušenosti máte. Aby vše dopadlo přesně podle Vaších představ, tak je potřeba myslet na vše dopředu. Pak už stačí "jen" choreografii natrénovat tak, abyste si byli jistí a Váš svatební tanec se tak stal vyjímečným zážitkem pro Vás i pro svatebčany.

Choreografie

Po společné diskuzi a přípravě lektora přichází fáze nácviku choreografie. Nemusíte se však bát. Naší lektoři mají bohaté zkušenosti s předáváním těch správných tanečních informací a vhodně sestavená choreografie je základem úspěchu. Délka nácviku závisí na Vaších představách a obtížnosti Vaší sestavy. Z naších zkušeností doporučujeme alespoň 4 lekce po 45 minutách. Dle dohody je však možné délku a počty lekcí přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Pokud si ani po naplánovaných lekcích nebudete zcela jistí svými tanečními kroky, není problém kurz kdykoliv prodloužit o další lekce.

Doporučujeme si vzít na nácvik pohodlné společenské oblečení, ve kterém se budete cítit dobře, taneční obuv nebo pohodlné boty.

První novomanželský tanec

Vše včetně Vašeho svatebního tance je na Vaši svatbu připraveno bez chybičky. Nezbývá než si Váš první tanec užít a vychutnat naplno. Ať už jste se rozhodli Vaše hosty pobavit nebo nadchnout připraveným tancem, věříme, že to bude vzpomínka, na kterou jen tak nezapomenete.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 dne před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
45 minut

Další aktivity v okolí