0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Caminito Praha - základní kurz argentinského tanga

Caminito Praha - základní kurz argentinského tanga
5 FOTEK

Argentinské tango, jeden z nejrozšířenějších tanců na celém světě. Pro někoho příjemná pohybová aktivita, pro jiného vstupní brána k zajímavé celosvětové taneční komunitě, nebo také terapie, inspirace, vášeň, objetí...Tak račte dále!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Jen pro dospělé
  • Lze bezplatně stornovat do 3 dní před uskutečněním

Popis aktivity

Co je argentinské tango?

Tango je: Tango na milonze je taneční improvizace založená na vzájemné komunikaci mezi partnery a jejich harmonickém pohybu. Každý tanečník, každá dvojice, tak vytváří uvnitř páru svou vlastní formu tance, která je unikátní a neopakovatelná, ovlivněna osobností, momentální náladou, prostředím a hudbou těch dvou, kteří se zrovna sešli k tanci.Tango není: růže v ústech, "Někdo to rád horké", trhavé pohyby, nejde o to zatančit co nejlépe naučenou sestavu, vyhrát soutěž, zaujmout porotu nebo diváky, nebo se přiblížit se nějakému ideálnímu (lépe řečeno idealizovanému) vzoru.

Kurz základů tanga vám ukáže základní elementy argentinského tanga

Argetinské tango je o vnímání jeden druhého, vzájemném naslouchání si a komunikaci — vedení a následování... a o hudbě. Je to úžasná tělesná řeč, kterou můžete komunikovat nejen se svým vlastním partnerem, ale se všemi ostatními tanečníky po celém světě. Ukážeme vám možnosti improvizace založené jen na základních krocích, první příklady jak být muzikální a otevřeme vám dvířka k vnímavosti při tanci.

Co si mám vzít na sebe?

Nejsou nějaká pravidla, oblečte se tak, abyste se na kurzu cítili pohodlně, je to váš volný čas a zábava. Nejsou to taneční, proto šaty nebo oblek můžete nechat doma. Nedoporučujeme moc úzkou nebo moc dlouhou sukni.

Jaké boty?

Pro začátek bude stačit obyčejná a pohodlná obuv, ideálně s koženou podrážkou nebo s takovou, ve které se budete moci točit. Boty na podpatku pro dámy je výhodou.

Později doporučujeme pořídit speciální taneční obuv, ve které si neničíte nohu, máte lepší balanc a lépe cítíte parket. Doporučený podpatek pro dámy je minimálně 6 cm (pokud nemáte zdravotní problémy). Zpočátku se to zdá hodně, ale později zjistíte, že se méně nadřete.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 3 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
90 minut

Informace k pobočce

Studio ITAKA, taneční škola Caminito

| Recenze
5.0

Další aktivity v okolí