0

Darujte unikátní poukaz,
který lze využít na stovky aktivit a to i vícekrát!

Vyberte pouze hodnotu poukazu a nechte na obdarovaném, jaký zážitek si vybere. Uplatnit lze i na více aktivit, dokud nevyčerpá 100% hodnoty.

Chci darovat Skvělý poukaz

Dárkový poukaz v hodnotě
5 000
KOUPIT
nejprodávanější
Dárkový poukaz v hodnotě
2 000
KOUPIT
Dárkový poukaz v hodnotě
1 000
KOUPIT
náš tip
Dárkový poukaz v hodnotě KOUPIT
Objednávka
MĚLI BYSTE VĚDĚT
- platnost poukazu je 365 dní od data nákupu
- poukaz bude doručen do 7 dní
Celkem k úhradě: 0 Kč

Proč skvělé poukazy?

JEDNODUCHÁ OBJEDNÁVKA

Sami si zvolte hodnotu dárkového poukazu, přidejte věnování a vyberte, zda-li chcete poslat poukaz emailem nebo v exkluzivním dárkovém balení poštou.

DÁREK OD SRDCE

Obdarovaný si pak sám vybere kdy a jakou aktivitu si vybere. Celou hodnotu poukazu pak může čerpat průběžně celý rok a pokaždé si tak na Váš skvělý dárek vzpomene.

FLEXIBILNÍ UPLATNĚNÍ POUKAZU

Díky našemu unikátnímu systému si aktivitu zarezervuje na konkrétní datum a čas. Něco se pokazí a nebude moct aktivitu vyžít? Nevadí. Aktivita jde snadno stornovat a peníze se převedou zpátky na poukaz.

JAK UPLATNIT POUKAZ

Co je SkvěléČesko.cz?

Jak mohu objednat dárkový poukaz?

Je to velice jednoduché. Na stránce skvelecesko.cz/poukaz si zvolíte elektronický nebo fyzický dárkový poukaz a částku, kterou chcete někomu věnovat. A pak už bude na každém, za jaké zážitky ji utratí. Na stránkách skvelecesko.cz si vybere jeden, dva nebo klidně deset libovolných aktivit a bude si užívat Váš dárek po částech až do úplného vyčerpání. To je svoboda, flexibilita a zážitky v jednom.

Jaký je rozdíl mezi elektronickým a fyzickým dárkovým poukazem?

Výhodou elektronického dárkového poukazu je rychlost jeho doručení. Ihned po zaplacení e-poukaz vystavíme a pošleme emailem. Během pár chvil ho budete mít u sebe a ušetříte pár kroků Vašemu pošťákovi, který to letos asi nebude mít jednoduché. Díky tomu si jej můžete objednat i úplně na poslední chvíli. Tištěný dárkový voucher má své nezaměnitelné kouzlo. Ta chvíle napětí, když obdarovaný otevírá zapečetěnou luxusní obálku, je k nezaplacení. Odešleme jej hned po zaplacení, ale i přesto, že jej pošleme s maximální prioritou, bude jeho doručení chvíli trvat. Pokud chcete mít jistotu, že dorazí pod stromeček včas, doporučujeme jej objednat nejpozději do 15. 12. 2020.

Jaké jsou hodnoty dárkových poukazů?

Hodnotu si můžete zvolit libovolně bez omezení dolní či horní hranice. Pro zjednodušení objednávky je možné vybrat z oblíbených variant v hodnotě 500, 1.000, 2.000 nebo 5.000 Kč.

Mohu k dárkovému poukazu připsat věnování?

Ano, připsat k dárkovému poukazu osobní věnování můžete během nákupu online. Dárkový poukaz s věnováním udělá radost každému.

Jak je možné dárkové poukazy uplatnit?

Uplatnění dárkových poukazů je velice jednoduché a zvládne to opravdu každý. Na stránkách SkvěléČesko.cz si vybete požadovanou aktivitu, jednoduše zarezervujete vhodný volný termín a rezervaci potvrdíte. Unikátní kód z dárkového poukazu pak vložíte do určeného pole na stránce, kde zadáváte své kontaktní údaje. A je to! V e-mailu najdete vstupenku, kterou se prokážete u poskytovatele služby, kde už nic neplatíte.

Jaká je platnost dárkových poukazů?

Standardní platnost našich dárkových poukazů je 1 rok od zakoupení. Aby však nikdo nepřišel zkrátka, všechny poukazy zakoupené od 1. 11. 2020 do 31. 12. 2020 budou platné do 31. 12. 2021.

Mám nějaký jiný dotaz, kam se mohu obrátit pro radu?

Pokud potřebujete poradit s nákupem dárkových poukazů? Pište či volejte na jsme@skvelecesko.cz nebo +420 606 078 241.

  1. Vyberte si jakoukoliv aktivitu na portálu SkvěléČesko.cz.
  2. Jednu nebo více aktivit si rovnou zarezervujte na konkrétní čas a datum.
  3. V pokladně pak zadejte kód poukazu.
  4. Poukaz lze využít na více objednávek. Při každé objednávce Vás budeme informovat o zůstatku.
Potřebujete poradit? Ozvěte se
+420 606 078 241
každý den 8:00 - 20:00
Napsali o nás
27. 7. 2021
Co s volným časem na místě, kde to neznáte? Portál SkvěléČesko.cz vám s tím pomůže!
přečíst článek
15. 6. 2021
Chcete si splnit podnikatelský sen? Cestovní ruch není mrtvý
přečíst článek
30. 4. 2021
Založili startup v turismu, když svět zamrznul. Skvělé Česko nabídne aktivity, které byste jinak minuli
přečíst článek