0

Certifikovaný partner

Patřit mezi špičku v tom, co děláte, není jen tak. A vy mezi ty nejlepší podle hodnocení návštěvníků na SkvěléČesko.cz rozhodně patříte. Smekáme pomyslný klobouk před Vaší prací.

Zákazníci vás odměnili certifikátem skvělého hodnocení, kterým se můžete pochlubit třeba na dveřích či výloze své provozovny. Přidáváme také certifikát za SkvěléČesko.cz, protože svou práci děláte prostě dobře. :) Díky nim tak všichni uvidí, že se jim u Vás vždy dostane prvotřídních zážitků a pro zákazníky to bude jasný signál, že jsou na správném místě.

Potěší nás, když se svým úspěchem pochlubíte i na svých webových stránkách díky našemu elektronickému certifikátu, který vám pomůže přivést více spokojených zákazníků. Ten Vám zašleme i s detailním návodem, jak si jej na web přidat, pošleme na vaši e-mailovou adresu.

A mimochodem, máme pro Vás ještě jednu věc. Posíláme Vám také vizitky, které můžete svým zákazníkům rozdávat. Díky těmto vizitkám budou mít možnost Vaši aktivitu hodnotit u nás na webu a získat tak odměnu za své hodnocení. Tím si budete moci udržet vysoké hodnocení a to je prostě skvělý způsob, jak získat více důvěry a zvýšit prodejnost.

Mnoho dalších spokojených návštěvníků a hodně zdraví vám přeje
Vaše SkvěléČesko.cz