0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Infrasauna ve Studiu Linie - vůně dřeva, nerušený klid, požitek

Infrasauna ve Studiu Linie - vůně dřeva, nerušený klid, požitek
1 FOTKA

Přijďte si užít vůni dřeva, nerušený klid a požitek do naší infrasauny. O blahodárných účincích tepla na lidský organismus ví lidstvo již několik století. Toto vědění je využíváno dodnes.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

 • Vhodná pro astmatiky, alergiky, kardiaky a lidi s vysokým krevním tlakem
 • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

 • Pobyt v infrasauně na Vámi zvolenou dobu

CENA NEZAHRNUJE

 • Občerstvení

Popis aktivity

Infrasauna funguje na jiném principu než finská sauna, ale výsledek je obdobný.

Je využíváno infračervené záření, které nezahřívá okolní vzduch, ale pouze Vaše tělo. Tělo se prohřeje do větší hloubky než u finské sauny a to již při teplotách okolo 60 °C.

Díky nižší provozní teplotě je vhodná pro astmatiky, alergiky, kardiaky a lidi s vysokým krevním tlakem.

Infrasauna také obsahuje ionizátor, který má tu vlastnost, že obohacuje vzduch o záporně nabité ionty, jenž jsou dobré pro naše zdraví. Tyto ionty jsou vhodné hlavně pro osoby s astmatem, alergiemi a dalšími dýchacími problémy.

Účinky infrasauny:

 • Rozehřátí
  Hloubkové teplo absorbované naším tělem zvyšuje krevní oběh, pleť se lépe prokrvuje, stupňuje se srdeční frekvence a látková výměna stejně jako například při pasivním tréninku, který se doporučuje jako rozcvičení pro některé sporty, aby se předešlo sportovním zraněním.
 • Uvolnění
  Hloubkové teplo proniká do svalových tkání, odstraňuje z nich napětí a zvyšuje tak flexibilitu svalů, což přispívá k celkové relaxaci. Elastičtější svaly navíc lépe odolají každodenní zátěži. Ideální je toto uvolnění před masáží.
 • Úleva pro klouby
  Hloubkové teplo má pozitivní vliv při léčbě artróz, výronů, nervových bolestí, svalových křečí či ztuhlosti kloubů. Průvodní projevy stárnutí jsou tak zpomalovány nebo tlumeny.
 • Zmírňování bolesti
  Rozšířením periferních cév vlivem tepla dochází k lepšímu prokrvování svalů, zplodiny látkové výměny jsou odváděny rychleji a svaly jsou lépe zásobovány kyslíkem. To přispívá k rychlejšímu zotavení i při poranění tkání.
 • Posílení krevního oběhu
  Při hloubkovém prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší činnost srdce a zrychlí cirkulace krve, což přispívá k posílení a stabilizaci krevního oběhu.
 • Čištění pleti
  Intenzivní transpirace pročišťuje póry do hloubky. Škodliviny a jedy jsou odstraňovány a na své místo nastupují živiny. Jedná se o péči, která oddaluje stárnutí pleti.
 • Odbourávání celulitidy
  Celulitida není nic jiného než tukové a vodní usazeniny pod pokožkou. Tepelné působení podporuje průběh očišťujících procesů v těle, intenzivní pocení a následné odplavování škodlivin. Nepříjemné usazeniny v podobě celulitidy tak mohou být postupně odbourávány.
 • Snížení váhy
  Hloubkové teplo proniká nejvrchnější vrstvou pokožky a přijímají ho krevní cévy uložené v tukové tkáni, přijatým teplem se rozšíří a obstarávají tak lepší prokrvení tukových tkání a spalování kalorií. Tukové kyseliny hromadící se v tukových buňkách jsou vyloučeny lymfatickým systémem z těla ven.
 • Redukce toxických látek
  Pocení přispívá k vyloučení jedů a minerálních zplodin látkové výměny z těla. Mezi ně patří například řada těžkých kovů, alkohol, nikotin, cholesterol a další.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
20 minut - 1 hodina

Další aktivity v okolí