0
On-line rezervace od 500 Kč
REZERVOVAT

Paintball Proseč - privátní hra

Paintball Proseč - privátní hra
3 FOTKY

Paintball Proseč - adrenalinový zážitek se vším všudy. Těší se na Vás celý náš kolektiv charizmatických a pohledných instruktorů, kteří pro Vás připraví den nevšedních a nezapomenutelných zážitků.

Garance ceny
Tuto aktivitu u nás nakoupíte za stejnou nebo výhodnější cenu než na místě.
Zrušení zdarma
Změnily se Vám plány? Nevadí, tuto aktivitu můžete zrušit kdykoliv do pře začátkem. Peníze Vám obratem vrátíme v plné výši.
Ručíme za poskytnutí služby
Občas se může stát, že někdo udělá chybu. V takovém případě vše vyřešíme za vás a to včetně kompenzace ceny až do plné výše.
Flexibilní změna rezervace
Jsme moderní on-line služba. U nás si můžete libovolně měnit termín rezervace aktivity stejně jako jste zvyklí u hotelů či vlaků.
Garance ceny
Tuto aktivitu u nás nakoupíte za stejnou nebo výhodnější cenu než na místě.
Zrušení zdarma
Změnily se Vám plány? Nevadí, tuto aktivitu můžete zrušit kdykoliv do pře začátkem. Peníze Vám obratem vrátíme v plné výši.
Ručíme za poskytnutí služby
Občas se může stát, že někdo udělá chybu. V takovém případě vše vyřešíme za vás a to včetně kompenzace ceny až do plné výše.
Flexibilní změna rezervace
Jsme moderní on-line služba. U nás si můžete libovolně měnit termín rezervace aktivity stejně jako jste zvyklí u hotelů či vlaků.

Informace k Paintball Proseč - privátní hra

 • Vhodné pro děti od 12 let
 • Lze zrušit a změnit do 1 dne před začátkem.

POPIS AKTIVITY

Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je hra ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře.Paintball je hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava!

Paintballová zbraň

Výrobce: Kingman Model: Spyder Xtra

Tippmann - Tippmann 98 Custom

Kategorie zbraně: Semi-auto

 • kovová přední ručka (s asa adapterem)
 • přídavná komora se stlačeným vzduchem(pod hlavní)
 • luxusnější provedení (matný lak varva titanová/červená)
 • inovovaný ergonomický rám rukojetě (odolný plast)
 • samomazný závěr (delrin)
 • snadná rozborka (bez použití nářadí)
 • absence taktické kolejnice
 • absence mini drop forwardu
 • základní hlaveň délky 9,5 palců
 • váha samotné zbraně cca 1 Kg

Paintballová maska

Paintballová maska (thermal sklo). Verze Field se od normální liší snadno udržovatelnými molitany a řemínkem pod bradu.

Hřiště je dále vybaveno mrtvolištěm, okolo kterého je natažena 3m vysoká paintballová síť pro větší bezpečnost.

Rady zájemcům:

Jak se hraje?

Přestože existuje mnoho variant této hry, pro většinu paintballových her je společné to,že ji hrají vždy dva týmy proti sobě. Cílem hry je získat vlajku soupeře, ubránit vlastní vlajku, a zároveň vyřadit co nejvíce protihráčů. Počet hráčů se pohybuje od dvouči pěti až po 500 na každé straně. (Počet je limitován pouze rozlohou hrací plochy.) Paintballové souboje mají většinou časový limit 10 až 45 minut, podle rozlohy "hřiště" a počtu hráčů.Existují i jiné varianty paintballových her.Vše se dozvíte u nás na místě :-)

S čím se hraje?

Paintbalové zbraně jsou speciální značkovací pistole na stlačený vzduch nebo CO2, vystřelující želatinové kuličky naplněné barvou. Jejich mířený dostřel je třicet až čtyřicet metrů. Paintbalové pistole jsou různých druhů a tvarů. Od malých pistolí na 12-gramové CO2 bombičky a deset kuliček v zásobníku, až po zbraně s plnitelnými bombami na CO2 a zásobníkem na 200 kuliček. Některé zbraně se musí po každém výstřelu natahovat (tzv. pump action), a jiné jsou poloautomatické (sami se po výstřelu nabijí) nebo dokonce plnoautomatické. Paintballové náboje jsou kulaté tenkostěnné želatinové kapsle s barevnou tekutinou uvnitř. Jejich tekutá náplň je netoxická, neleptavá, vodou rozpustná a biologicky nezávadná. Z oblečení a z těla se dá omýt vodou a mýdlem. Když je hráč paintbalovým nábojem zasažen,želatinová kapsle praskne a tekutina obsažená uvnitř zanechá jasnou barevnou značku. Kdo je takto označen, je vyřazen ze hry. Paintbalové masky - Během hry musí mít hráči na očích nasazeny specielní paintbalové brýle chránící oči.

Kde se hraje?

Paintbalové hřiště může být přírodní nebo uměle postavené, vždy však musí být členité s mnoha překážkami které mohou hráči používat jako kryty. Může využívat terénní nerovnosti, stromy ale i budovy nebo uměle vytvořené překážky.

Kdo ho hraje?

Paintball hrají miliony mužů a žen všech věkových kategorií, povolání i životních stylů na všech kontinentech. ( A co vy? )

Od kolika let mohu hrát paintball?

Věkové omezení pro hru prakticky neexistuje, nicméně nepsaným pravidlem je, že hráči do 15 let věku by měli mít písemný souhlas rodičů.

Co si mám na paintball obléct?

Důležité je aby oblečení co nejvíce zakrylo. Proto doporučuji vždy nosit dlouhé kalhoty a mikiny nebo bundy s dlouhými rukávy. také oblečení musí být pohodlné a musí vám umožňovat pohyb bez omezení. Nemá cenu nosit několik vrstev oblečení najednou. Jste pak nepohyblivý, zbytečně moc se potíte a hra se pro vás stává nepříjemnou. Dokonce se může stát, že kuličku, která vás zasáhne, nebudete přes několik vrstev oblečení ani cíti. A vaši protihráči se budou ihned hádat, zda byl či nebyl zásah, jak dlouho už ten zásah máte apod. Hra se pak často přerušuje a stává se nudnou. Nedoporučuji rovněž např. kožené kabáty nebo vypolstrované bundy a vesty, přes které o zásahu tak nemusíte vždy vědět. Samozřejmě snažte se vaše oblečení přispůsobit aktuálnímu počasí.
V paintballe není vůbec důležité jak vypadáte, jestli máte značkové oblečení, ve hře vám to nikdy nepomůže a navíc vás takové fešácké oblečení i trochu zesměšní.

Maskáče - ano či ne ?

Sportovní paintball obecně se distancuje od používání maskáčů a to především z důvodu, že sportovní hráči nechtějí aby vypadali (nebo aby je někdo spojoval) jako nějaká součást armády či jiného militantního seskupení. Paintballu jako sportu moc neprospívá, pokud si ho okolí (podvědomě nebo zcela záměrně) spojuje s vojenskými a polovojenskými organizacemi.
Maskáče mají ale většinou velkou výhodu v tom, že jsou ušity z velmi pevné a odolné látky. To je jejich obrovská výhoda. Navíc nebývají příliš drahé, takže se stávají ideálním oblečením pro trénink někde v lese.

Jakou obuv si vzít na paintball ?

Noste pevné kotníkové boty a pořádnou podrážkou. Určitě nechoďte na hřiště v nových botách, anebo jen v případě že budete s sebou mít pořádnou zásobu náplastí. Když už jste zainvestovali do nových bot, noste je nejprve několik dní doma abyste je pořádně "rozšláply", než s nimi vyrazíte na hřiště. Určitě si pořiďte také pořádné ponožky, které jsou určeny pro sport.
Někdo nosí lehké trekkingové boty, někdo klasickou sportovní obuv a někdo preferuje třeba i kopačky. Dají se použít i vysoké farmářky, kanady nebo třeba i tzv. martensky. Záleží jen na vás v čem se vám bude pohodlně běhat a v jakém terénu budete hrát.A také musíte počítat s tím, že boty se na paintballu dost zašpiní. Je dobré mít jeden pár bot určených jen a jen pro paintball.

Jaká je další výstroj ?

I když máte vhodné oblečení pro paintball a správnou ochranou paintballovou masku, je přece jenom na vašem těle stále ještě několik odkrytých partii, kam případný zásah může být nepříjemný či dokonce bolestivý. Především jsou to vaše ruce, resp. prsty a hřebet ruky.
Proto doporučuju všem hráčům aby nosili jako ochranu rukou rukavice. Tedy prstové rukavice!!! Doufám, že nikoho nenapadne si vzít palčáky, i když s trochou cviku by to šlo také... :-) Pokud se v prstových rukavicích cítíte trochu neohrabaně a spoušť zbraně se vám špatně mačká, klidně si konce rukavic ustříhněte. Je také možné pořídit si speciální paintballové rukavice, které mají zesílený hřbet ruky, vypolstrovanou dlaň nebo bývají také ušity z neoprenu. A některé z nich kupodivu nejsou tak drahé. Pamatuju si, že p. Marek je prodával za cenu cca 300,- Kč. Paintballové rukavice vám určitě vydrží několik let. Alternativně lze použít i rukavice určené do posilovny, cyklistické nebo motokrosové. Já osobně jsem po letech strávených u bezprstových paintballových rukavic přešel tento rok na celoprstové rukavice motokros (zn. ProGrip) a nemohu si je vynachválit. Jejich cena je trochu vyšší (cca 1000 Kč), ale jsou opravdu kvalitní a pohodlné.
Další poměrně nechráněnou části těla je temeno hlavy a krk. O krku jsem se již zmínil u masek. Temeno hlavy nejlépe ochráníte jakýmkoli šátkem nebo čepicí. Ochráníte si současně také vlasy před obarvením a v létě také před sluncem. Určitě není nic příjemného, když se vracíte odpoledne ze hřiště a vlasy máte mastné a obarvené např. na červeno. Proto si s sebou vždycky berte aspoň čepici (kšiltovku). Když jí máte, můžete si ji vždy sundat, ale když ji s sebou nemáte, máte prostě smůlu. A zásahy do oblasti hlavy jsou nejčastější... :-)

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

1. Nákupem si aktivitu rezervujete na konkrétní čas a termín
Po nákupu není potřeba nikam volat a ověřovat termín či dostupnost. Do několika minut Vám do e-mailu dorazí elektronická vstupenka s QR kódem na vybraný datum a čas.

2. Na místě ukážete elektronickou vstupenku
Provozovateli aktivity se prokážete platnou vstupenkou v telefonu. Vstupenku si samozřejmě můžete vytisknout, ale to je škoda papíru :)

3. Víc není potřeba :) Užijte si aktivitu.
Tak snadné to je.

Tuto aktivitu je možné zaplatit zaměstnaneckými benefity. Stačí si v pokladně zvolit platbu benefitní kartou.

Přijímáme tyto karty:

Zrušení či přerezervace zdarma
Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 dne před začátkem.

V případě zrušení vrátíme částku v plné výši
Pokud svou rezervaci zrušíte ve výše uvedené lhůtě, tak Vám peníze vrátíme v plné výši. Při zrušeni si můžete zvolit zda chcete peníze vrátit na kartu, bankovním převodem či na kredit a v budoucnu je využít na jinou aktivitu.

Tato aktivita ještě nemá recenze. Navštívili jste ji? Přidejte recenzi ZDE.

Informace k pobočce

Naše prosečské paintballové hřiště se nachází pár desítek metrů od malebného města Proseč a v blízkosti CHKO Toulovcovi maštale. Je umístěno v lese s nerovnostním terénem ,vedle bývalého prosečského lomu.Překážky jsou udělány z vojenských beden a z přírodních překážek. Je zde i skalní výstupek, který se s oblibou používá jako strategické místo a je i dobýván. Je zde možnost parkování. Příjezdová cesta je asfaltová.

VHODNÉ PRO
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
hra
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
2 hodiny - 3 minuty
On-line rezervace od 500 Kč
REZERVOVAT
Zrušení a změna zdarma do 1 dne před začátkem
Koupit jako dárek Originální dárkový poukaz

Informace o aktivitě

DĚTI
od 12 let
PARKOVÁNÍ
ano
POČET HRÁČŮ
8 - 30
SKUPINOVÉ AKCE
ANO, maximálně 30 osob
SPRCHY
ne
ŠATNY
ano
TYP HRY
soukromá
VLASTNÍ VYBAVENÍ
ne
MOŽNOST HRÁT S JINÝMI HRÁČI
ano

CENA ZAHRNUJE

 • Paintballová maska
 • Paintballová zbraň
 • Pohonné medium
 • Paintballové rukavice
 • Maskáčová kombinéza
 • Munice

CENA NEZAHRNUJE

 • Občerstvení
 • Dopravu

Další aktivity v okolí

Podívejte se také na aktivity z kategorií

Zábavné a týmové hry v Proseči Paintball a airsoft v Proseči Paintball v Proseči

Lidé také hledají

Bowling v Proseči Golf pro partu v Proseči Hospodský kvíz v Proseči Laser game v Proseči Lukohra v Proseči Netradiční hry pro partu v Proseči Sport pro partu v Proseči Únikové hry v Proseči
Používáme cookies, aby SkvěléČesko.cz bylo skvělé :)

Abychom Vám mohli co nejvíce zpříjemnit cestu k zábavě potřebujeme využít Cookies. Díky nim vám můžeme nabídnout ty nejvhodnější aktivity a také usnadnit cestu k nákupu.

Cookies jsou malé textový soubor, který je po návštěvě webové stránky umístěn ve vašem počítači či telefonu. Díky tomuto vám můžeme zjednodušit práci s webovými stránkami a nabízet vám zážitky podle toho, co opravdu hledáte. Umožnují také přizpůsobit webovou stránku vašim potřebám a dopřát vám komfortní prohlížení.

Cookies neslouží k uchovávání osobních ani citlivých údajů.

Cookies, které používáme:
Přijmout vybrané