0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Vstup do posilovny

Vstup do posilovny
5 FOTEK

Nabízíme kompletní sestavu posilovacích strojů, které nevynechají jediný sval vašeho těla.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Děti do 13 let vstup pouze v doprovodu dospělé osoby
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

Popis aktivity

Fitness centrum RELAX21 vám nabízí plně klimatizovanou posilovnu s kardio zónou vybavenou nejmodernějšími a vysoce kvalitními stroji značky Vita řady Exkluziv na téměř 200m2. V naší nabídce jsou také skupinové lekce, kterými vás provedou kvalifikovaní instruktoři.

Naše centrum vám dopřeje kvalitní vybavení šaten, včetně vysoušečů vlasů, odličovací a tělové kosmetiky. Na místě jsou také k zapůjčení ručníky.

Mimo jiné se taky zabýváme detailním měření (tzv. HUMAN BODY), výživovým poradenstvím, funkčními tréninky, které Vám budou připravovat osobní trenéři přímo na míru.

Ve fitness Relax 21 Uherský Ostroh vás čeká útulné prostředí se zkušenými trenéry a především přátelská klubová atmosféra.

Silová zóna
Silová zóna je vybavena nejmodernějšími stroji značky Vita řady Exkluziv, které jsou určeny jak pro profesionální sportovce, tak i pro milovníky sportu a celou širokou veřejnost.

Kardio zóna
K rozehřátí těla a spalování tuků Vám slouží naše kardio zóna, která je vybavena několika stroji. Veškeré stroje jsou velmi snadno ovladatelné a k Vaší pomoci bude vždy při ruce zkušený trenér. Při času stráveném v kardio zóně můžete sledovat hudební či jiné pořady na plazmových obrazovkách.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 2.2.2023
ODPOLEDNE
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 dne před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina - 2 hodiny
| Recenze
4.7

Další aktivity v okolí