0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Sadařova stezka

Sadařova stezka
9 FOTEK

Přijeďte si s námi užít prázdninovou Sadařovu stezku se zajímavým výkladem určeným pro děti. Výklad je zaměřený na naše sady - ovoce a zeleninu, kterou pěstujeme, na zvířátka, která chováme. Stezka se uskuteční dne 3.9.2022 v sadech Sosnová.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Procházka naučnou stezkou
  • Ochutnávka plodin rostoucích v sadu
  • Ochutnávka přírodních šťáv
  • Vstup do lanového centra
  • Balíček produktů Vitaminátor
  • Špekáček

CENA NEZAHRNUJE

  • Občerstvení

Popis aktivity

Jsme tradiční česká rodinná firma z podhůří Jeseníků a v ekologickém systému zemědělství hospodaříme již řadu let. Zabýváme se pěstitelskou a výrobní činností – zpracováním vlastních výpěstků, výrobou 100% přírodních šťáv a ovocných přesnídávek značky Vitaminátor.

Přijeďte si s námi užít prázdninovou Sadařovu stezku se zajímavým výkladem určeným pro děti. Výklad je zaměřený na naše sady - ovoce a zeleninu, kterou pěstujeme, na zvířátka, která chováme. Stezka se uskuteční dne 3. 9. 2022 v sadech Sosnová.

Děti se mohou vyřádit v lanovém centru, na konci stezky obdrží balíček s výrobky Vitaminátor a špekáček k opečení na přírodním ohništi. Pro rodiče bude připravena možnost nákupu výrobků Vitaminátor a špekáčků.

S ohledem na naše mnohaleté zkušenosti jsme v roce 2019 vybudovali Sadařovu naučnou stezku, kde zábavnou formou představujeme hlavní cíle environmentálního přístupu k šetrné zemědělské činnosti v přírodě. Návštěvníci získají znalosti o šetrných způsobech hospodaření na zemědělské půdě tvořené ovocnými sady, ornou půdou, lesy a rybníky.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
rodina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
kultura
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
3 hodiny

Další aktivity v okolí