0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Třípatrový dům plný her a poznání Vrtule

Třípatrový dům plný her a poznání Vrtule
9 FOTEK

Krtkovo bludiště ožívá dětským výskotem, kulička ve hře Evropou křížem krážem se roztáčí a obří postel v podkroví vítá návštěvníky. Neváhejte ani minutu a přijďte nás také navštívit.

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné pro děti všech věkových kategorií
  • Děti do 3 let zdarma
  • Nelze bezplatně stornovat

CENA ZAHRNUJE

  • Časově neomezený vstup

CENA NEZAHRNUJE

  • Zálohu na čip - 100 Kč

Popis aktivity

V krásné valašskomeziříčské renesanční budově najdete Vrtuli, místo pro zvídavé děti a dospělé. Třípatrový dům her poskytuje zázemí pro příjemně a užitečně strávený čas při hraní, tvoření a učení se zážitkem.

Vrtule – svět her a poznání

Ojedinělá hravá expozice Kdo neviděl, neuvěří! vás vtáhne do světa optických klamů a zrakových iluzí. Interaktivní výstava Evropou křížem krážem vám formou několika samostatných her představí náš kontinent. Hraví stavitelé vás zavedou do světa dřevěných kostek, kde se fantazii meze nekladou.

S baterkou v ruce se můžete vydat prozkoumat spletitá zákoutí Krtkova bludiště, které se rozprostírá ve dvou místnostech. Lákavý je také průlez věží z přízemí do prvního patra. Svou hbitost a postřeh můžete vyzkoušet u velkých postřehových her.

Chvilku klidu najdete v útulné kavárně, kde se můžete zároveň pobavit u jedné z desítek deskových her či vyzkoušet svůj um u záludných hlavolamů je také průlez věží z přízemí do prvního patra. Svou hbitost a postřeh můžete vyzkoušet u velkých postřehových. Hry si můžete také ve Vrtuli zakoupit v obchůdku, který nabízí širokou nabídku společenských her a nevšedních, převážně českých hraček.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 1.4.2023
ODPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
hra
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
2 hodiny
| Recenze
4.9

Další aktivity v okolí