0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Venkovní hra - Únos červeného cadillacu

Venkovní hra - Únos červeného cadillacu
9 FOTEK

Luxusní americké auto se účastnilo podezřelé dopravní nehody, při které bylo uneseno. Při pátrání po uneseném cadillacu však zjišťujete, že celá věc je daleko závažnější, než se zprvu zdálo. Jde o život i o velké peníze. Díky vám však může být zločin vyřešen, zločinci dopadeni a vás nemine vysoká odměna. Jdete do toho?

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

 • Hra není náročná na datové připojení, je zapotřebí jen stáhnout hru o velikosti cca 20 MB
 • Ideální je pro 1-6 osob
 • Střední obtížnost
 • Vhodné pro dospělé, dospělé s dětmi i vnímavé a přemýšlivé teenagery cca 15+
 • Hra lze hrát kdykoliv
 • Do 2 hodin po objednávce (pracovní dny od 9 - 17 hodin) Vám přijde na e-mail aktivační kód na hru. Pokud potřebujete hru aktivovat ihned po nákupu nebo o víkendu, zavolejte na tel. +420 602 122 133 - péče o zákazníky Get Out Fun.
 • Nelze bezplatně stornovat

CENA ZAHRNUJE

 • Procházka cca 3,5 km
 • Nezapomenutelnou zábavu
 • Úkoly postavené na logické úvaze

Popis aktivity

Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se světem kolem nás, díky čemuž si ji užijete na maximum.

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů.

S přáteli vyrážíte na drink, když v tom vám volá kamarád, že viděl podezřelou dopravní nehodu. Rádi řešíte všemožné záhady, a tak je jasné, že tuhle si nenecháte ujít. Unesený luxusní cadillac je ale nakonec to nejmenší, co se toho dne stalo. Jak rozplétáte zločin, zjišťujete, že věc je daleko temnější než se zprvu zdála. Podaří se vám zachránit život řidiči uneseného auta? Nebo jeho život není to, o co zločincům jde?

Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se skutečným světem. Hra je postavena na poutavém napínavém příběhu, který se před hráči, s jejich pomocí, a díky nim, odvíjí. Hráči pronásledující zločince, se na pár hodin ponoří do detektivního příběhu tak, že ještě při cestě domů budou vyhlížet červený cadillac a hledat stopy krve.

Dobré vědět:

 1. Hra obsahuje úkoly postavené na logické úvaze, na řešení šifer i úkoly postavené spíše na pozorovacím talentu. Je tak vhodná jak pro samotné dospělé, tak i pro dospělé s dětmi nebo třeba vnímavé a přemýšlivé teenagery cca 15+.
 2. Váš detektivní příběh se odehrává ve venkovním městském prostředí. Obujte pohodlné boty, dobře se oblékněte, počítejte s tím, že se u luštění šifer, přemýšlení, pátrání a radosti z objeveného se budete zastavovat, tak ať si hru můžete v klidu užít bez ohledu na počasí.
 3. Venkovní únikovou hru Únos červeného cadillacu můžete hrát kdykoliv.
 4. Zakupte si hru, připravte chytré telefony, dostatečně nabité a se zapnutými daty a můžete vyrazit si užít zábavu a napětí.

Jak to funguje:

 • Objednejte hru a do 2 hodin od objednávky Vám přijde na e-mail aktivační kód
 • Aktivační kód má platnost 12 měsíců.
 • Hru si aktivujete v aplikaci Get Out Fun až v den, kdy půjdete hrát.
 • Hrát budete sami bez průvodců, jen se svými mobily či tablety.
 • Dostavíte se na startovací pozici hry, odkud už vás povede mobilní aplikace.
 • Hra se dá hrát na jednom společném telefonu, tabletu, nebo v režimu multiplayer (ke hře je připojeno více telefonů, tabletů, hráči mohou sledovat hru každý na svém zařízení).
 • Aplikaci Get Out Fun lze stáhnout přímo z Google Play nebo App Store.

Režim multiplayer:

 1. V předstihu si na všechny telefony, tablety, stáhněte aplikaci Get Out Fun
 2. Na startu hry všichni zapněte data a všichni se přihlaste do aplikace
 3. Na jeden telefon, tablet zadejte kód zakoupeného voucheru, stáhněte hru
 4. Tlačítkem začít hrát vygenerujete QR kód (i písmenný kód) a ostatní telefony se tlačítkem připojit do hry a načtením QR kódu nebo písmenného kódu připojí. Až jsou všichni připojení hlavní hráč zadá START. Pokud hrajete hru jen na jednom zařízení dáte rovnou tlačítko START
 5. A už se můžete pustit do vašeho tajuplného dobrodružství. Odpovědi může zadávat kterýkoliv hráč na svém zařízení, odpověď se pak automaticky zaznamená i u všech ostatních hráčů. Praktické je, aby odpovědi zapisoval jen jeden hráč po té, co se na odpovědi hráči domluví, aby všichni hráči stihli sledovat linii příběhu

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 6.12.2022
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
netradiční
ČASOVÁ NÁROČNOST
3 hodiny

Informace k pobočce

Výchozí bod – katastrální úřad Hradec Králové, ulice Collinova 481, 50003, Hradec Králové (křižovatka ulic Akademika Bedrny a Collinova, 100 m od OBI v Hradci Králové)

Informace o aktivitě

OBTÍŽNOST
TÉMATIKA
detektivní
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
1 - 6
TYP HRY
venkovní
SKUPINOVÉ AKCE
ANO

Další aktivity v okolí