0

Rezervujte si aktivity
pro svůj volný čas

Vstupenka v telefonu
Jak to funguje?
Je to snadné a fér!
Šetříme váš čas

Zjednodušili jsme vyhledávání a rezervaci volnočasových aktivit v Česku!Na portále SkvěléČesko.cz vidíte aktuální dostupnost jednotlivých služeb on-line a můžete si rovnou rezervovat vhodný termín. Zakoupenou vstupenku dostanete obratem emailem a u vstupu k provozovateli se s ní jednoduše prokážete. Nemusíte již nikam volat, zjišťovat volné termíny ani složitě domlouvat podrobnosti rezervace.

Ručíme Vám za poskytnutí a kvalitu služeb!

V případě, že nebudete spokojeni s poskytnutou službou, dejte nám vědět. O vyřízení reklamace se postaráme my. Pokud Vám služba nebude poskytnuta vůbec, své peníze dostanete obratem zpět. A bez výmluv.

Vyhněte se frontám u pokladen!

Taky neradi čekáte ve frontách u pokladen? Jsme na tom stejně! Proto přinášíme skvělé řešení. Se vstupenkou v mobilu můžete celou frontu jednoduše přeskočit. U vybraných poskytovatelů Vás turniket pustí s naší vstupenkou, aniž byste museli čekat.

Jednoduché změny rezervací

Změnili jste plány? Nevadí. Naprostá většina provozovatelů umožňuje rezervace flexibilně měnit či dokonce rušit. Pokud svou rezervaci zrušíte, obratem Vám vrátíme celou platbu zpět.

CHCI VĚDĚT VÍC
Přemýšlíte kam vyrazit? Inspirujte se našimi tipy.
Nejlepší únikové hry jsou ty, které vás baví
18.4.2023
3 hod
Nejlepší únikové hry jsou ty, které vás baví

Patříte k těm lidem, kteří ve svém volném čase rádi zkusí únikové hry? Pokud ano, tak jistě dobře víte, že každá úniková hra je jiná a těžko přímo říct, které nejlepší únikové hry na trhu vlastně jsou. I když, jedna odpověď se nabízí vyloženě sama. Mohla by znít asi takto: Nejlepší únikové hry jsou ty, které vás baví.

Úniková hra Praha zpestří pobyt v hlavním městě
20.2.2023
1-2 hod
Úniková hra Praha zpestří pobyt v hlavním městě

Nebojte se, nic vám neuteklo, žádná únikovka nenese název Úniková hra Praha. Pro titulek jsme použili jistou nadsázku, což nijak nezlehčuje fakt, že únikové hry mají v hlavním městě své místo už dávno. Jednoduše řečeno, ve volnočasových aktivitách probíhajících v Praze jsou únikové hry dávno běžnou součástí nabídky, a to ve velmi pestré míře. Úniková hra Praha je tak nejen pro stálé obyvatele Prahy, ale i pro všechny návštěvníky, kteří do naší stověžaté matičky zavítají a chtějí se nějak vhodně pobavit.

Venkovní únikové hry dávají zábavě jiný rozměr
30.1.2023
2 - 3 hod
Venkovní únikové hry dávají zábavě jiný rozměr

Venkovní únikové hry dávají ve své podstatě zábavě úplně jiný rozměr. Samozřejmě ve srovnání s únikovými hrami situovanými do interiérů. Každé vnitřní prostory lze nějak vhodně upravit a dostat tak účastníky do děje. Ovšem venkovní únikové hry se odehrávají v exteriérech, tedy vlastně v „běžných“ podmínkách. To samo o sobě nijak nesnižuje hodnotu venkovní únikové hry. Stačí dobře zvolená lokalita, trocha představivosti a únikové hry pro fajnšmekry jsou na světě (pochopitelně nejen pro fajnšmekry).

Únikové hry pro děti mají své kouzlo
30.1.2023
1 - 2 hod.
Únikové hry pro děti mají své kouzlo

Ano, je to tak, únikové hry pro děti opravdu mají své kouzlo, a to ne jen tak ledasjaké. Již dávno je všem provozovatelům únikových her jasné, že nejen dospělí se chtějí „vyřádit“ a proto jsou běžnou součástí i únikové hry pro děti. A co si budeme povídat, děti dokáží vymyslet mnohé a zvládnou si poradit i tam, kde by to velký ani moc nečekal. Proč by si tedy neměly poradit i v případě únikové hry?

Ujíždíte na virtuální realitě?
11.12.2022
1 hod
Ujíždíte na virtuální realitě?

Nebo si myslíte, že je to jen pro mladé? Není nic divného na tom, že některým aktivitám se věnují více mladí a jiným zase více ti starší. Zájmy se logicky mění s věkem. Jsou ovšem věci u nichž na věku zase až tak moc nezáleží i když to tak na první pohled vůbec nevypadá. Co vy a virtuální realita? Je to váš šálek čaje nebo ne a myslíte si, že je to oblast pouze pro mladší ročníky? Odpověď asi nebude tak úplně jednoznačná.

ZOBRAZIT VŠECHNY TIPY