0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Badminton v Tenis centru Tábor - 4 profesionální kurty

Badminton v Tenis centru Tábor - 4 profesionální kurty
2 FOTKY

Přijďte si zahrát badminton. V TENIS CENTRUM Tábor jsou nainstalované 4 profesionální kurty značky PRO COURT. Badminton si zde můžete zahrát se svými přáteli či kolegy každý den po celý rok.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vstup pouze v čisté sálové obuvi.
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Pronájem kurtu na hodinu
  • šatny
  • sprchy

CENA NEZAHRNUJE

  • Půjčování raket 50 Kč/kus
  • prodej míčků plast 50 Kč/kus

Popis aktivity

Můžete si k nám přijít zahrát se svými přáteli nebo známými každý den. Pro ty z vás, kteří se chtějí v této krásné hře zlepšovat, máme připravené skupinové i individuální tréninky. Naši trenéři jsou připraveni se vám věnovat s nejvyšší péčí. Pro soutěživé máme připravené velké množství turnajů, kde mohou změřit své síly a dovednosti s ostatními.

V naší hale máme nainstalované 4 profesionální kurty značky PRO COURT. Kurty jsou vyrobené ze speciálního sportovního PVC, které je stabilizované sítí ze skelných vláken a má protiskluzovou povrchovou úpravu. Kurty mají certifikát vysoké kvality vydaný světovou badmintonovou federací B.W.F. Kurty jsou víceúčelové a dají se použít i na hraní ostatních sportů jako např. Footbag Net.

Najdete u nás širokou nabídku badmintonové vybavení značky RSL k zapůjčení. Badmintonovou raketu, plastové i peřové míčky si u nás můžete zapůjčit či koupit, nebo nechat vyplést.

Občerstvit se můžete ve skvělém Sportbaru Teniska

Pokud hledáte příjemné posezení po rušném dni nebo máte chuť zažít pulsující atmosféru sportovních přenosů a spolu s přáteli a kamarády fandit vašim favoritům, Sport Bar Teniska je tím pravým místem pro vás!

A protože má kromě jiného také skvělou polohu, můžete nechat auto klidně doma, protože je pouhých 100 m od zastávky autobusu! Na rozdíl od běžných sport barů je ten náš vyveden v nádherném provance stylu, disponuje velkou televizí a přenosy z dílny O2 TV. A protože při fandění pořádně vyschne v krku, určitě vás uspokojíme vybranou nabídkou točených českých piv Pilsner Urquell 12, Velkopopovický Kozel 11 a Gambrinus 10. Sport Bar disponuje kapacitou 55 míst plus 80 míst na venkovní zahrádce. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 dne před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina
| Recenze
4.2

Další aktivity v okolí