0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Badminton ve sportovním areálu Dobřany - 4 speciální kurty

Badminton ve sportovním areálu Dobřany - 4 speciální kurty
1 FOTKA

Abychom rozšířili nabídku sportů a současně vyšli vstříc požadavkům na lepší využití tenisových hal, dáváme nově možnost hrát amatérský i závodní badminton, a to v podmínkách, které jsou vyhodnoceny jako nejlepší v Plzeňském kraji.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Je třeba mít vhodnou sálovou obuv
  • Lze bezplatně stornovat do 2 hodin před uskutečněním

CENA NEZAHRNUJE

  • Vybavení pro hru - možno zapůjčit za poplatek

Popis aktivity

Je to díky tomu, že máme k dispozici 4 nové speciální kurty na badminton, a to jak pro dvouhru, tak i pro čtyřhru. Parametry haly pro badminton jak z hlediska prostoru, výšky, osvětlení a zázemí vytvářejí ty nejlepší podmínky pro hru a splňují nejnáročnější kritéria požadovaná pro provozování tohoto sportu.

Badminton je sport, který může provozovat téměř každý a je velmi vhodnou sportovní aktivitou, která pomáhá udržovat zdravý životní styl. Proto je naše nabídka na využití tohoto nového zařízení určena nejen pro špičkové sportovce, ale zejména pro širokou veřejnost.

Pokud nemáte vybavení pro hru, rádi vám samozřejmě rakety i míče (košíčky) zapůjčíme. Vyžadujeme pouze vhodnou sálovou obuv.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 hodiny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
hra
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina
| Recenze
4.6

Další aktivity v okolí