0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Český Krumlov - Zlatá Koruna

Český Krumlov - Zlatá Koruna
5 FOTEK

Vyberte si nejvhodnější úsek pro Vás. U každého výletu Vás vyzvedneme na ubytování v domluveném čase, popřípadě nabízíme možnost zaparkovat Vaše auto u nás v tábořišti. Dopravu tam a zpět zajistíme. Poskytneme Vám instrukce a veškeré potřebné vybavení. Užijte si krásný den na Vltavě a poznejte krásy přírody z jiného úhlu. Řeka Vltava nabízí pro každého něco a s dostatkem času si tak můžete Váš výlet užít bez přílišného spěchu.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Ohledně konkrétního času Vás bude kontaktovat provozovatel aktivity, se kterým se domluvíte
  • Děti do 3 let zdarma
  • Děti ve věku 3 - 5 let se slevou
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Parkování
  • Půjčení raftu
  • Doprava
  • Všechno potřebné příslušenství (pádlo, vesta, barel, ...)

Popis aktivity

Český Krumlov - Zlatá Koruna

Nenáročná a odpočinková trasa s délkou 15 km a náročností cca 3-4 hodiny. V domluveném čase Vás vyzvedneme a převezeme spolu s loděmi nad Český Krumlov, do lokality Na Rechlích, kde Vás čeká první jez. Po instruktáži se vydáte na cestu. Ještě před samotným centrem města se po zhruba 10 minutách nachází další jez -U Liry. Celkem Vás jich na této trase čeká pět. Hned za ním se Vám otevírají dechberoucí výhledy na historické centrum Českého Krumlova. Řeka se zde stáčí tak, že celé město budete mít jako na dlani. Zde Vás čekají dva jezy – Mrázkův mlýn pod kostelem Sv. Víta a přímo pod zámkem vodáky a turisty oblíbený jez U jelení lávky. Podél pivovaru Vás řeka pomalu odnese za město, kde Vám po cca 1 km na levé straně doporučujeme kemp Tábor Pod Hvězdami se specialitami z udírny a nejlepší grilovaná kuřata. Necelé 3 hodiny plavby krajinou lesů a luk Vás pak dělí od Zlaté Koruny, před kterou se nachází stejnojmenný jez. Pod ním Vás i s loděmi vyzvedneme a odvezeme zpět. Doporučujeme Vám prohlídku Zlatokorunského kláštera.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
půjčovny
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
3 hodiny - 4 hodiny

Další aktivity v okolí