0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

HATHA Jóga - otevřená lekce

HATHA Jóga - otevřená lekce
1 FOTKA

Hatha jóga vychází z tradičního přístupu k praxi jógy. Lekcí Vás provede Jana Blahutová s citem, respektem k odlišnostem každého jedince a hlavně s úsměvem. Jančiny lekce Vám nabídnou klid, ale zároveň můžete posouvat své hranice. Jana ráda vybírá příjemnou hudbu,tak, aby jemně působila na tělesné vibrace. Plynulá praxe s důrazem na dýchání a občas delší výdrže v asánach rozproudí vaši energii. Janiným přáním je, abyste odcházeli v harmonii, a proto klade důraz na závěrečné zklidnění.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

Popis aktivity

Buďte dochvilní

Prosíme Vás, abyste na lekci přicházeli v dostatečném předstihu. Je to prostor k tomu, aby jste se stihli naladit a připravit. Pokud se stane, že jdete pozdě, vstupujte do místnosti potichu.

Nenechte se rušit

A nerušte ani ostatní. Do Jógového sálu vstupujte bez mobilního telefonu a pokud ho musíte mít u sebe, ztlumte jej, prosím.

Odložte své věci i starosti

Odkládejte své věci v šatně. V případě cenností na recepci. Na lekci se nejlépe hodí čisté, pohodlné oblečení, v kterém se cítíte příjemně a pohodlně.

Naboso

Prosím, boty si odložte již v chodbě na místě pro boty určené. V Jógovém ateliéru Luna chodíme bosky, v ponožkách, či přezůvkách.

Nalačno

Doporučujeme jít na lekci s prázdným žaludkem. Minimálně hodinu po menším jídle, dvě a více po větším jídle. Bude se Vám cvičit lépe. Zkuste ve dnech Vaší praxe nekonzumovat hodně výrazná jídla (česnek). Na recepci Vám rádi nabídneme vodu nebo čaj. Pokud to není nutné nápoje nekonzumujte v jógovém sále.

Čistota půl zdraví

Před lekcí nepoužívejte parfém nebo výrazný antiperspirant. Jógová praxe používá různé dechové techniky a cvičení, při kterých mohou výrazné vůně rušit. Někteří studenti na ně mohou být alergičtí. Pokud potřebujete můžete využít před nebo po lekci naši sprchu.

Náš i Váš prostor

Při vstupu do sálu ztište hlas, jste již ve „Vašem i našem prostoru“, kde se snažíme o klidné prostředí. Přestože jóga je skupinové cvičení, každý chodí na hodinu s vlastním záměrem a sám za sebe. Prostor na komunikaci využijte před nebo po lekci v prostoru recepce.

V sále jsou k zapůjčení podložky a pomůcky. Na konci lekce je po sobě prosím očistěte a vraťte na své místo. Bez svolení lektora prosím neotvírejte okna a nemanipulujte s topením.

Jak se cítíte?

Pokud máte nějaké zdravotní problémy či omezení jste těhotná nebo po závažnější operaci, informujte lektora před začátkem hodiny (v soukromí). Může Vám díky tomu uzpůsobit jógovou praxi.

Naslouchejte svému tělu

Netlačte se do pozic, na které se zrovna necítíte. Mějte se rádi. Pokud nám v daný moment některá pozice přijde příliš náročná, zkuste ji zvládnout s pomocí pomůcek nebo ji úplně vynechejte. Své ego a soutěživost nechte za dveřmi.Méně je někdy více!

Lektor je také člověk

Váš lektor není lékař, psycholog ani psychiatr. Rád vám poradí s pozicemi, dechovými cvičeními nebo meditací. Neočekávejte od něj více schopností, než má.

Shavásana jako nejdůležitější část praxe

Klient zůstává po celou dobu lekce a pokud potřebuje odejít dříve, obeznámí s tím lektora před zahájením lekce. I když máte něco důležitého, vydržte až do konce hodiny a užijte si shavásanu. Je to ta nejdůležitější pozice z celého cvičení.

Velmi Vám děkujeme za respektování kodexu jogína,
namasté!

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
75 minut

Informace k pobočce

1. PATRO, VCHOD U PARKOVACÍHO DOMU

| Recenze
5.0

Další aktivity v okolí