0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Kurzy přežití - zažijte s námi nezapomenutelná dobrodružství

Kurzy přežití - zažijte s námi nezapomenutelná dobrodružství
12 FOTEK

Nemáte žádné nebo jen malé zkušenosti s přežitím v horách, přírodě či jiném prostředí? Rádi cestujete nebo jen často chodíte za tmy domů? Chcete se ze svých cest, dovolených či výprav vracet v pořádku? Pokud ano, jste tu správně. Nabízíme kurzy pro jednotlivce, skupiny, rodiny a firemní teambuildingy. Umět přežít znamená schopnost adaptovat se a improvizovat. Všechny potřebné zkušenosti získáte na našich kurzech. Zažijte s námi nezapomenutelná dobrodružství, zvedněte si hladinu adrenalinu a naučte se novým věcem!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Popis aktivity

Kdo jsme

Jsme tým lidí, který se často pohybuje v extrémním prostředí a ne zřídka se ocitá v přímém nebezpečí života a v boji o přežití - survival. Po několika letech získávání zkušeností v nejrůznějších extrémních podmínkách jsme se rozhodli Vám touto cestou naše poznatky předat formou kurzů přežití.

Survival není něco, co vás může potkat jenom při pohybu v extrémním prostředí. Do ohrožení života se můžete dostat při obyčejném výletu do hor, při ztrátě orientace nebo při zranění Vašeho kamaráda na výletě do přírody. Proto jsme pro vás připravili kurzy přežití, abychom vás naučili, jak u takových situací jednat, jak je úspěšně zvládat a hlavně, co je nejdůležitější, jak takovým situacím předcházet a vyhnout se boji o přežití.

Poznatky z kurzů můžete využít na dovolené v horách, při procházce na houbách. Můžete být účastníkem autonehody, živelné pohromy nebo být napadeni člověkem či velkým zvířetem. Naučíme vás sadu dovedností, které vám výrazně zvýší šanci na přežití. Pokud se do takovéto situace pak dostanete, budete na ni připraveni.

Umět přežit znamená jakou máte schopnost se adaptovat a improvizovat. Adaptace a improvizace závisí na znalostech a zkušenostech. Znalosti a zkušenosti získáte na našich kurzech.

Podívejte se na video ukázky z našich kurzů.

Vyberte si z naší nabídky kurzu přežití:

  • Přežití v přírodě
  • Přežití v přírodě - SMART
  • Přežití v přírodě - ADVANCED
  • Zimní kurz přežití - Krkonoše
  • Kurz defenzivní střelby
  • Přežití ve městě
  • Přežití v horách
  • Kurz kajaková škola
  • Přežití na divoké vodě
  • Expediční záchrana

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 14 dní před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
netradiční
sport
vzdělávací

Informace k pobočce

Místo konání: Severní Čechy, Krušné hory - u města Ústí nad Labem

| Recenze
4.7

Další aktivity v okolí