0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Labuť akrylem na plátno - online kurz

Labuť akrylem na plátno - online kurz
5 FOTEK

Nově jsme pro vás připravili on-line výuku. Teď se společně můžeme učit kreslit a malovat z pohodlí domova. V nabídce naleznete několik kurzů, věřím, že si najdete ten pravý. Online kurz je určen pro úplné začátečníky – nemusíte umět kreslit. V Ateliéru Mozaika vás to naučíme. Kurzu se můžete věnovat dle vlastních časových možností a kdykoli se k němu znovu vracet, přístupy jsou časově neomezeny.

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné od 12 let
  • Nelze bezplatně stornovat

Popis aktivity

Online kurz Labuť akrylem na plátno pro začátečníky pro 1 osobu

Pojďte se s námi ponořit do světa barev. Poznejte jejich hloubku, jemnost i sílu. Průvodcem Vám bude labuť, na jejíchž perutích s námi objevíte rozmanitost barev. Majestátní vodní pták, jehož odraz na hladině rozvíří rej odstínů, Vám ukáže, že není bílá jako bílá a pomůže Vám uvidět barvy, které skrývá ve své jemné kráse.

Vypusťte vnitřního umělce a nechte na sebe působit kouzlo tohoto vznešeného tvora. Přeneste rychlými, dynamickými tahy štětce Vaše pocity a vjemy na plátno.

V tomto kurzu, který je určen nejen pro začátečníky, Vám během 2 hodin a 15 minut ukážeme, jak ze základních barev namíchat různé odstíny, jejich světlé střední a tmavé tóny a jak jejich postupným vrstvením vyčarovat obraz labutě plující na vodní hladině.

V úvodu vás seznámíme se základní teorií barev, kterou budeme dále rozvíjet u každého výtvarného projektu v průběhu kurzu.
Zjistíte, že barevná teorie není vůbec nudná a pochopíte, jak se můžete ve své tvorbě osvobodit od obyčejného kopírování předloh.

Malovat bílou barvou v bílé začneme hned v úvodu. Naučíme se vnímat světla, stíny, barvy vlastní i odražené a vyzkoušíme si expresivní způsob malby rychlými tahy štětcem.

Poznatky zíkané v této lekci určitě využijete i na cestách u moře nebo při malbě zimní krajiny.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 1.12.2022
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
160 minut
| Recenze
3.8

Další aktivity v okolí