0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Lanový park Sambar - adrenalin i zábava

Lanový park Sambar - adrenalin i zábava
3 FOTKY

Adrenalin a zábava pro děti i dospělé. Vyrazte s celou rodinou do Sambar lanového parku v Kladně. Lanový park svým umístěním v rekreačním a sportovním areálu městského stadionu Sletiště rozšiřuje nabídku sportovních a volnočasových činností nejen pro jednotlivce, ale i celé rodiny a skupiny. Vybrat si můžete z několika lanových drah pro děti i dospělé, nízké překážky nebo týmové překážky.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

 • není vhodné pro těhotné ženy
 • poslední vstup 1,5 h před koncem otevírací doby
 • osoby do 120 kg

CENA ZAHRNUJE

 • horolezecké vybavení
 • školení odborným instruktorem o bezpečnosti a způsobu pohybu na lanových překážkách

Popis aktivity

JSTE U NÁS POPRVÉ?
Rádi Vás přivítáme v SAMBAR lanovém parku

Pokud jste se rozhodli nás poprvé navštívit, mohli by Vám posloužit následující informace, které Vás upozorní na důležité skutečnosti související s provozem lanového parku:

 • každému návštěvníkovi, který si zakoupí vstup do našeho lanového parku je zapůjčeno horolezecké vybavení potřebné k překonání dráhy a je vyškolen odborným instruktorem o bezpečnosti a způsobu pohybu na lanových překážkách (proces vystrojení se a vyškolení trvá cca 20 min.)
 • návštěvníkům doporučujeme vybavit se sportovním oděvem a pevnou sportovní obuví - u sandálů jsou akceptovány pouze takové, které mají pevnou podrážku a špičku (nejsou akceptovány sandály typu Crocs!)
 • návštěvníci s dlouhými vlasy by je měli mít z bezpečnostních důvodů sepnuté do gumičky
 • z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme návštěvníkům si na sobě nechávat náramky, přívěsky, řetízky, objemné náušnice, hodinky a prstýnky (cennosti si mohou návštěvníci uložit u personálu v zázemí lanového parku)
 • vysoká lanová dráha umístěná ve výšce 5 až 8m dovoluje samostatný pohyb osob od 150cm výšky. V případě, že osoba, nejčastěji dítě, měří od 140cm do 150cm, může program absolvovat s dopomocí rodiče (či jiné zodpovědné osoby) či s dopomocí instruktora (osobního instruktora je nutné objedat předem!), dráha má tři okruhy obtížnosti, kterou si volí každý účastník individuálně
 • pokud Vaše dítě nedosahuje výšky 140cm, může využít dětskou lanovou dráhu umístěnou ve výšce 1 až 2m nad zemí, která je určena osobám od výšky 100cm (dráhu zvládnou překonat děti od věku cca 3 let), dráhu děti přelézají za asistence rodičů
 • v případě, že se chystáte navštívit lanový park ke konci jeho otevírací doby, počítejte, že nejkratší program trvá cca 1 hodinu – tzn. je dobré dorazit min. 1,5 hodiny před koncem otevírací doby (počítáno i s dobou vystrojení a vyškolení). Na program vysoké lanové dráhy je nutné dorazit min. 1 hodinu předem!
 • pokud se chystáte navštívit lanový park v době nestabilního počasí (např. děště či silného větru) – ověřte si raději telefonicky, zda je lanový park opravdu otevřen!
ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 hodiny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
sport

Informace k pobočce

SAMBAR lanový park se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. U areálu je k dispozici velké veřejné parkoviště zdarma. V případě jeho naplnění naleznete další odstavné parkoviště o 100m dále směr Rozdělov (areál bývalých kasáren).

| Recenze
4.7

Další aktivity v okolí