0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Les pastelem snadno a krásně - online kurz

Les pastelem snadno a krásně - online kurz
3 FOTKY

Nově jsme pro vás připravili on-line výuku. Teď se společně můžeme učit kreslit a malovat z pohodlí domova. V nabídce naleznete několik kurzů, věřím, že si najdete ten pravý. Online kurz je určen pro úplné začátečníky – nemusíte umět kreslit. V Ateliéru Mozaika vás to naučíme. Kurzu se můžete věnovat dle vlastních časových možností a kdykoli se k němu znovu vracet, přístupy jsou časově neomezeny.

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné od 12 let
  • Nelze bezplatně stornovat

Popis aktivity

Online kurz Les pastelem snadno a krásně pro začátečníky pro 1 osobu

  • Vyzkoušíte si, jak rychle a efektivně zvládnout základní principy tvorby pastelem
  • Výsledkem bude les plný barev
  • Celkem 150 minut výkladu
  • Stažení cvičných souborů zdarma
  • Časově neomezený online přístup ke kurzu
  • Možnost konzultace s lektorem prostřednictvím komentáře

Vítáme vás u další lekce pastelu, která je zaměřená na vzdušnou neboli atmosferickou perspektivu. Prostřednictvím realistické fotky lesa plné barev, která nám poslouží jako předloha si zopakujeme vše, co je potřeba vědět k dosažení prostorového – perspektivního efektu. Námět lesa vás provede nejen tímto magickým chrámem přírody, ale také technikou éterického pastelu, který vám umožní skvěle vykreslit atmosféru mlhoviny a tajemného oparu. Tak se nalaďte na vlnu přírody přímo ve vašem pohodlném pokojíku.

V našem online kurzu, který trvá přes dvě hodiny, se seznámíte se základním osvojením suchých pastelů tak, abyste byli schopni z pohodlí vašeho domova vytvořit plnohodnotný obraz dle naší předlohy a aplikovat svoje poznatky na vlastní tvorbu.

Nejprve si vytvoříme celkovou kompozici a vysvětlíme si princip kontrastu světlých, tmavých, teplých a studených barev s ohledem na prostorovost. Vytyčíme si horizont a zaměříme se na zadní plán. Budeme se brouzdat listím a propleteme se kořeny, stromy a travinami od těch nejvzdálenějších až k těm které máme na dosah. Všímat si budeme i toho, jak do našeho lesa proudí slunce, modeluje objemy a tvoří světla a stíny. Vyhrajeme si s detaily a zejména strávíme čas relaxací a činností, která nám pomůže se zastavit v každodenním shonu. Máme hotovo, máme špinavé ruce….

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 2.2.2023
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
150 minut
| Recenze
3.8

Další aktivity v okolí