0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Lukohra - zažijte naprosto bezpečně středověký souboj s luky

Lukohra - zažijte naprosto bezpečně středověký souboj s luky
4 FOTKY

STŘEDOVĚKÝ SOUBOJ S LUKY NAPROSTO BEZPEČNĚ. Rozhodli jsme se Vám přinést zcela novou skupinovou akční zábavu, nazvanou lukohra (nebo také archery attack, archery game). Jedná se o adrenalinovou hru, ve které se, podobně jako v paintballu, používají zbraně k eliminaci nepřítele či k plnění jiného úkolu. V lukohře hrají hlavní roli luk a šípy, které jsou opatřené měkkou špičkou, a tak nehrozí, že by mohly způsobit jakékoliv zranění. Přijďte se pobavit a vyzkoušejte si pocit nadšení při této nevšední adrenalinové zábavě.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Minimální počet účastníků: 6
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Pronájem speciálního hřiště na lukohru
  • Ochranné a herní vybavení
  • 90 minut hry
  • Programem vás provede zkušený organizátor

Popis aktivity

DALŠÍ INFORMACE

Tato aktivita je ideální pro skupiny přátel či kolegy z práce. Lukohra může být také zajímavým způsobem, jak pojmout oslavu narozenin. Každý měsíc se na našem hřišti konají také veřejné hry, které jsou pořádané hlavně pro jednotlivce a menší skupiny lidí.

Jediné, co doporučujeme vzít si s sebou, je pohodlné sportovní oblečení. Ke speciálním lukům a šípům vám samozřejmě zapůjčíme také masku s ochranným sklem.

JAK PROBÍHÁ HRA?

Nejprve si každý hráč pod dozorem zkušeného organizátora zastřílí do terče (30 minut), následně jsou hráči rozděleni do dvou či více týmů, které se utkají proti sobě (60 minut).

Cílem hry je zneškodnit nepřítele z druhého týmu, trefit všechny nepřátelské terče či splnit úkol v jednom z mnoha dalších scénářů (V.I.P., Capture the flag a další).

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
90 minut
| Recenze
4.7

Další aktivity v okolí