0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Online kurz hravé ilustrace a techniky pro rozvoj tvořivosti

Online kurz hravé ilustrace a techniky pro rozvoj tvořivosti
5 FOTEK

Nově jsme pro vás připravili on-line výuku. Teď se společně můžeme učit kreslit a malovat z pohodlí domova. V nabídce naleznete několik kurzů, věřím, že si najdete ten pravý. Online kurz je určen pro úplné začátečníky – nemusíte umět kreslit. V Ateliéru Mozaika vás to naučíme. Kurzu se můžete věnovat dle vlastních časových možností a kdykoli se k němu znovu vracet, přístupy jsou časově neomezeny.

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné od 12 let
  • Nelze bezplatně stornovat

Popis aktivity

Online kurz hravé ilustrace a techniky pro rozvoj tvořivosti

Online kurz pro každého, kdo by si chtěl občas nakreslit nějaké drobné ilustrační náměty. Kurz zvládnou všechny věkové kategorie a můžete zapojit i ty nejmenší, aby si ušpinili ruce s vámi. Společně prožijete krásné chvíle při nenáročném, ale pěkném tvoření.

Vyjděte sami nebo společně s dětmi na procházku a naučte se hledat inspiraci v rostlinném světě kolem nás. Když k tomu přidáte trochu vodových barev, budete tvořit velmi roztomilé botanické kresby, které mohou zdobit vaše diáře, skicáky nebo přáníčka. V tomto kurzu zkusíme malovat i tím, co máme doma po ruce. Například kávou, kurkumou, čajem a jiným kořením.

Nauč se z jednoduchých skvrn vytvořit milé kresby. Nech se unést hravou náladou, která vašim prvním linkám dodá odvahu a objevujte kouzlo, které se ukrývá uvnitř vás.

V průběhu tohoto kurzu si vytvoříme malý dvanácti stránkový skicák, na který budete mít vždy hezké vzpomínky.

Pokud byste chtěli v jednoduchém kreslení pokračovat a přiblížit se více k vlastní tvorbě, doporučujeme navštívit kurz Dětská ilustrace s radostí a bez obav. V tomto následujícím kurzu se vydáš na dobrodružnou výpravu za svým tvůrčím dítětem. Pomocí hravých technik, které tě určitě budou bavit, si vytvoříš mnoho vlastních dětských ilustrací a přestaneš se vlastní tvorby bát. A kdo ví? Třeba se pak pustíš s námi do kurzu, ve kterém budeme ilustrovat celý příběh.

Pokud tě Hravá ilustace zaujala, těšíme se na Tebe..

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 26.11.2022
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
4 hodiny
| Recenze
3.8

Další aktivity v okolí