0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Paintball v Českých Budějovicích - nejlepší na jihu Čech

Paintball v Českých Budějovicích - nejlepší na jihu Čech
11 FOTEK

Bojujte o vlajku, zastřelte šéfa nebo zachraňte rukojmí. Dejte svému volnu barevný náboj! Nejlepší paintball v Českých Budějovicích a na jihu Čech. Vyzkoušejte něco nového...

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

 • Na hřišti lze koupit pití
 • Minimální počet hráčů je 10 osob nebo odběr 2000 kuliček
 • Vhodné od 15 let - se souhlasem zákonného zástupce
 • Mladší pouze se souhlasem a za doprovodu zákonného zástupce
 • Lze bezplatně stornovat do 3 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

 • JEN U NÁS: Welcome drink zdarma
 • Vstup, půjčovné - maska, rukavice, zbraň, Vzduch/CO2
 • Úvodní instruktáž a zaškolení
 • Plný servis a služby organizátora po celou dobu akce
 • 200ks kuliček

CENA NEZAHRNUJE

 • Další kuličky k doplnění - 130,-Kč / 100 ks
 • Maskáče - kombinéza - 100,-Kč / den
 • Doprava na místo

Popis aktivity

Plánujete rozlučku se svobodou? Teambuilding? Firemní či školní akci? Nebo prostě jen zábavu s partou přátel? Znáte již datum, nevíte ale, co do programu zakomponovat? Jste tu správně...

Hra je zahájena jedním dlouhým hvizdem.

Platnost zásahu si hráči zvolí dle vlastní domluvy (obecně určuje zásah stopa rozbité kuličky na oděvu).

Je-li hráč zasažen a vyřazen ze hry, zvednutím ruky a zvoláním "zásah" odchází nejkratší cestou na shromaždište. To platí i pro hráče se závadou na výstroji. Tento hráč se může po opravě závady nebo doplnění kuliček vrátit zpět na svoji pozici.

Možnosti her:

Následující hry jsou pouze některé z mnoha používaných herních modelů a mohou být upraveny dle momentální situace.

Boj o soupeřovu vlajku
Klasický styl, kdy má mužstvo obsadit soupeřovu pozici, která je označena vlajkou nebo ji odnést na své stanoviště.

Boj o 2 vlajky
Jedna skupina brání dvě vlajky na jedné straně hriště současně, které jsou od sebe rozmístěny minimálně 100 metrů, úkolem útočníků je zabavit tyto vlajky a donést je na své stanoviště?.

Boj s použitím zdravotníka
Při kterékoliv hre lze použít "oživování" zasažených, kdy každý tým má k dispozici jednoho zdravotníka označeného viditelným červeným krížem na rukávu, nebo oranžovou reflexní vestou a brašnou ci batohem s červeným krížem.

Zasažený nesmí opustit svou pozici, ale muže ho přivolat voláním "Zdravotnííík", ten vyřazeného vrátí do hry pouhým dotykem-pokud se k němu dostane. Aby nedošlo k zneužívání zdravotníka typu: "Byl jsem oživen,ale nikdo to nevidíl" doporučuje se útočníkům brát zasaženým pásky s barvou týmu.

Zdravotník pak "oživuje" vyřazené hráče poskytnutím této pásky ze své brašny, kdy má k dispozici jejich určitý počet, pokud se vyčerpají, stává se z nej "obyčejný pěšák" a je-li zasažen, odchází ze hry.

Pohyblivá vlajka
Úkolem skupiny je po dobu hry chránit svého vlajkonoše, se kterým se pohybují po hřišti. Pokud je někdo s vlajkou zasažen, prohrává celá skupina.

Braní zajatců
Úkolem obou skupin je zajmout svého protivníka. Po zásahu hráče si ho střelec bere jako zajatce a odvede ho na své stanovište (vězení). Zasažený musí ke střelci sám dojít ze své pozice s rukama a zbraní nad hlavou nebo dle situace si pro něj střelec dojde.

Zasažený po dobu transportu „do svého vě?zení“ musí mít ruce i zbraň nad hlavou, aby bylo zřejmé, že byl zajat.
Stanoviště kde jsou takto shromažďováni může bránit max.1 strážný. Zajatce lze vysvobodit dotykem nekterého ze spolubojovníků.

Druhá skupina muže svého zajatého spolubojovníka během cesty vysvobodit (zasažením protivníka a dotykem zajatce)
Doporučuje se kuličky doplňovat behem hry na obou stanovištích.

Hon na velitele
Jedna skupina brání svého člena, který je označen odlišnou páskou žluté barvy a nemá zbraň. Úkolem druhé skupiny je ho zajmout bez zásahu. Pokud však bude ozbrojen, je možné ho vyřadit a tím i celý tým jediným zásahem.

Boj ve skupinkách
Hraje proti sobe 3-10 skupinek po dvou nebo třech hráčích, bez vlajek s odlišným označením pásky na rukávu. Vítězí ti, kteří zůstanou samozřejmě co nejdéle bez zásahu.

Hra o čas
Uprostřed hřište je nějaký objekt, stanoviště či vozidlo u něhož leží obě vlajky. Úkolem obou skupin je co nejdříve se zmocnit této pozice, vztyčit svou vlajku a bránit ji co nejdéle. Pokud svou pozici ztratí, druhá skupina po dobití sundá vlajku protivníka a vztyčí svoji. Hraje se po dobu 45 minut s tím, že se zasažený sám vrací na svou základní pozici na své straně a „odsedí“ si 5 minut.

Vítězí skupina,která udrží svou vlajku vztyčenou nejdéle. Čas měří a zapisuje rozhodčí a pri změně vlajky hlásí aktuální stav tlampačem.

Doporučuje se kuličky doplňovat během hry na obou stanovištích.

Všichni proti všem
Každý hraje sám za sebe. Hra začíná po signálu, až se všichni rozmístí po lese.(Velice veselé...)

Obrana
Jedna skupina brání vyvýšené stanoviště s vlajkou, druhá útočí. Poměr musí být takový, aby bylo více hráčů na straně bránících.

Hra nonstop
Bojuje se o jednu vlajku uprostred hriště či předem označenou pozici nebo o dvě vlajky. Hráč se po zásahu vrací na svou stranu, kde začínal (shromaždiště nebo začátek hřiště). Tam si “odsedí“ 4 minuty a vrací se zpět do hry. Čas je kontrolován pořadatelem . Paintballové kuličky se vydávají během hry na obou stranách hriště (pro rychlejší hru). Každý hráč má své číslo a během této jedné hry může být vyřazen pouze dvakrát.

Boj o velitele
Každý tým má svého velitele,který je označen na obou rukávech odlišnou barvou (žlutou) pokud ho někdo zasáhne, hra končí.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 3 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
3 hodiny

Informace k pobočce

Hřiště je téměř v centru Českých Budějovic, v ulici Roberta Bosche, v dosahu MHD (Knežské Dvory, točna).

Informace o aktivitě

SKUPINOVÉ AKCE
ANO, maximálně 50 osob
| Recenze
4.6

Další aktivity v okolí